Pani Holland wie lepiej - czyli znowu kompleks, ale wyższości

No to mamy do czynienia z umiędzynarodowieniem i eksportem polskiego przemysły pogardy i pedagogiki wstydu na rynek europejski. Rządzący starają się eksportować produkty polskiej przedsiębiorczości, opozycja zaś oferuje swoje miazmaty.

Managerem tego projektu okazała się Agnieszka Holland, która sprawdzone w Polsce recepty tego przemysłu próbuje przetestować na Anglikach z okazji brexitu. Łamy swojej gazety udostępnił tej pani brytyjski the Guardian. Jak to ujął w swoim tekście w s24, Paweł Jędrzejewski, pani Holland wie lepiej. Wiedziała lepiej od tych głupoli Polaków, teraz wie lepiej od tych głupoli Angoli.

https://www.salon24.pl/u/jedrzejewski/1017251,agnieszka-holland-wie-duzo-lepiej

Nie należy się temu przesadnie dziwić, ta pani nie jest pierwsza, jest tylko kolejnym ogniwem w łańcuszku uczniów czarnoksiężkika, którzy próbują realizować, bez większego powodzenia, swoje czarnoksięskie praktyki.

Internacjonaliści przetestowali działanie przemysłu pogardy i pedagogiki wstydu nie tylko wewnątrz, w Polsce, wykorzystali także instytucje unijne, szczególnie Parlament Europejski. Teraz próbują wyjść poza ramy unijne, to taka swoiście pojęta dzialalność misyjna. Misjonarze i misjonarki. Karykatura chrześcijaństwa.

Pisałem w jednej z notek o zakompleksieniu Polaków, wynikającym z poczucia niższości. Pani Holland prezentuje nieco inny rodzaj zakompleksienia - kompleks wyższości. Czyżby wynikał on z korzeni ? Niezależnie od rodzaju kompleksów, trzeba się z nich leczyć.

To że pani Holland jest w stanie nakreślić a następnie sfilmować określony scenariusz wydarzeń nie dowodzi w żadnej mierze jej przenikliwości i znajomości realnego życia. Podobne problemy ma pani Olga Tokarczuk. Żeby zrozumieć życie społeczne, trzeba przeanalizować parę skomplikowanych teorii, a potem przyłożyć je do realnych wydarzeń i procesów na które te wydarzenia się składają. Życie to procesy realne, scenariusze literackie czy filmowe to świat wirtualny, bez żadnego styku z tym pierwszym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

>Podobne problemy ma pani Olga Tokarczuk.

Pani Olga Tokarczuk nie sprawia wrażenia jakby miała z czymś problem.
Problem z Panią Olgą Tokarczuk ma natomiast bolszewicka partia PiS.
Zresztą komuniści, neokomuniści i bolszewicy maja historycznie problem związany z polskimi Noblistami, ostatni raz w 1983.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

A plebs ma problem z wyjechaniem na urlop w miejsce inne niz pole namiotowe.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oglądałem kiedyś trzyodcinkowy film "Horzici kerz", jaki nakręciła Holland w CZ o Janie Palachu.
Jak dla mnie świetne kino paradokumentalne.
Angoli może pouczać ile chce, oni i tak po kryjomu wszystkich zdradzają, a liczą się tylko z RUS.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to mamy do czynienia z umiędzynarodowieniem i eksportem polskiego przemysły pogardy i pedagogiki wstydu na rynek europejski. Rządzący starają się eksportować produkty polskiej przedsiębiorczości, opozycja zaś oferuje swoje miazmaty.
My komuniści nic nie wiemy o przemyśle pogardy. Jesteśmy komucho-katolikami. Kochamy bliźnich.
Ja osobiście jestem ekspertem od przedsiębiorczości.

Managerem tego projektu okazała się Agnieszka Holland, która sprawdzone w Polsce recepty tego przemysłu próbuje przetestować na Anglikach z okazji brexitu. Łamy swojej gazety udostępnił tej pani brytyjski the Guardian. Jak to ujął w swoim tekście w s24, Paweł Jędrzejewski, pani Holland wie lepiej. Wiedziała lepiej od tych głupoli Polaków, teraz wie lepiej od tych głupoli Angoli.
Całe szczęście Polska już nie będzie długo w UE. Czas wreszcie przytulić się do wschodnich towarzyszy. Oni są mi najbardziej bliscy.

Nie należy się temu przesadnie dziwić, ta pani nie jest pierwsza, jest tylko kolejnym ogniwem w łańcuszku uczniów czarnoksiężkika, którzy próbują realizować, bez większego powodzenia, swoje czarnoksięskie praktyki.
Jestem po 80-tce ale czasami mam wrażenie, że tylko bajki już rozumiem. Podobno w późnej starości człowiek staje sie ponownie dzieckiem.

Internacjonaliści przetestowali działanie przemysłu pogardy i pedagogiki wstydu nie tylko wewnątrz, w Polsce, wykorzystali także instytucje unijne, szczególnie Parlament Europejski. Teraz próbują wyjść poza ramy unijne, to taka swoiście pojęta dzialalność misyjna. Misjonarze i misjonarki. Karykatura chrześcijaństwa.
Przepraszam Was. Pomyliło mi się już kogo nienawidzę. Do tego nie przyszły jeszcze wytyczne od towarzyszy co mam dziś robić.
Przez pomyłkę opisałem naszą partię komunistyczną.

Pisałem w jednej z notek o zakompleksieniu Polaków, wynikającym z poczucia niższości. Pani Holland prezentuje nieco inny rodzaj zakompleksienia - kompleks wyższości. Czyżby wynikał on z korzeni ? Niezależnie od rodzaju kompleksów, trzeba się z nich leczyć.
Ja mam kompleks biedaka. Całe życie musiałem płacić rachunki i nie starczało mi nawet na dobre jedzenie.
Dlaczego tak sie dzieje? To wasza wina kanalie!

To że pani Holland jest w stanie nakreślić a następnie sfilmować określony scenariusz wydarzeń nie dowodzi w żadnej mierze jej przenikliwości i znajomości realnego życia.
Ja też bym potrafił to co ona. Kurcze, to dlaczego mona żyje na poziomie a ja jestem nikim?

Podobne problemy ma pani Olga Tokarczuk. Żeby zrozumieć życie społeczne, trzeba przeanalizować parę skomplikowanych teorii, a potem przyłożyć je do realnych wydarzeń i procesów na które te wydarzenia się składają. Życie to procesy realne, scenariusze literackie czy filmowe to świat wirtualny, bez żadnego styku z tym pierwszym.
Przestaje już cokolwiek rozumieć.
Każdy wie, ze nobliści to intelektualne zera.
Prawdziwi polscy intelektualisi muszą spełnić dwa warunki:
1. nie zarabiać więcej niż 3000 miesięcznie
2. poświęcić życie na pisanie na forum internetowym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

najtypowsze jest to, że Żadko miewam rację.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O! Cieć skończył obchód i może się na fotelu w stróżówce oddać marzeniom, że jest Zetjotem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sadyl - 10 przykazań:
1) 60+
2) samotny - bez żony, konkubiny, dzieci, rodziny
3) alkoholik pijący tanią wódę
4) w trakcie picia taniej wódy robi pod siebie, co ścierała i opisywała tu ze szczegółami jego ex konkubina Iza
5) cieć w domu starców
6) właściciel sypiącej się rudery w mordowni - starej oruni
7) pali w piecu węglem
8) jeździ bmką z lat 90-tych, kolor: zarąbista czerwień, wartość: 1000 zł
9) motto: może moja bmka jest stara ale wśród meneli na dzielni jestem numerem 1
10) jak każdy frustrat - popiera partię komunistyczną, bo przecież winę za jego zmarnowane życie ponosi ta część świata, której sie udało
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

I ten orunski menel ma czelnosc krytykowac ludzi? Tylko tutaj może. Dlatego siedzi tu nascie lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kogo masz na myśli, pisząc o "ludziach"?
Bo chyba nie stoczniowego ciecia, co się notorycznie podszywa pod Zetjota?
Byłoby to znaczne nadużycie semantyczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nazywanie ciebie menelem nie jest semantycznym naduzyciem, jest komplementem.
Biorac pod uwage wylistowane 10 punktow nalezaloby powiedziec zes mniej niz zero.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

W grypserze " ludzie" to członkowie grupy przestępczej, reszta to "frajerzy". Wszystko tu się zgadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widze, ze byles królową balu.
Stad to psychivzne skrzywienie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam zastrzeżenia do pkt 6 : właściciel sypiącej się rudery w mordowni - starej oruni.
Czy na pewno właściciel ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pytanie kto odziedziczy po nim majatek?
Te parę tysiączków to łakomy kąsek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten, kto zamknął się w nienawiści, już się skończył - kardynał Stefan Wyszyński

Powyższe dedykuję staruszkowi z okolic Havla i cieciowi z Dolnej Orunii.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Powyższe dedykuję staruszkowi z okolic Havla i cieciowi z Dolnej Orunii."

A sobie nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro dedykuję tym, których wymieniłem to...... logika się kłania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A już myślałem że Pająk walnął w kalendarz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może źle się wyraziłem. Cytat, który dedykujesz innym z uwagi na twoją działalność na tym forum pasuje do ciebie jak ulał i to tobie powinien być dedykowany. Niby powinienem się przyzwyczaić ale twoja hipokryzja ciągle mnie zaskakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wy frustraci zawsze uwazacie, ze czarne jest biale, a zły swiat sie na was nie poznał i potencjalne kariery okazały się nedznymi.etatami ponizej sredniej krajowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest czas dla takich miernot, półgłówków z rodzin członków PIS, wiernych kundli PIS. Macie szanse na stanowiska które seryjnie obsadzane są pisowskimi miernotami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, tak, Neumann to jest geniusz polityczny i człowiek kryształowy, podobnie jak jego koledzy, których sądy niezależne nie imają się.
Tak, tak, to nie moja ręka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widzicie pajace ja nie jestem zwolennikiem PiS mimo że usilnie próbujecie wmówić to wszystkim, którzy chcą czytać. Ja jestem w opozycji wobec was. I to nawet nie dlatego że was po ludzku nie lubię tylko dlatego że uważam was za i**otów, chamów i prostaków. Wasze poglądy polityczne nie mają tu wiele do rzeczy. Ot i cała prawda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

>których sądy niezależne nie imają się.

Te niezależne sądy w bolszewickim reżimie to te samozwańcze trybunały nękające sędziów Rzeczypospolitej np. ostatnio Sędziego Juszczyszyna z Olsztyna ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, tak, to nie moja ręka.
To jest clue programu - robienie tego ręką to moja pasja. Chociaż teraz kiedy już nie mam zębów są też inne pomysły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powyzsze to przejaw chrześcijańskiej miłości do ludzi. Chyba nikt nie ma watpliwosci, ze ten czlowieczek to katolik.
Ciekawe na kogo on zaglosuje jesli nie na komunistów. Zostaja juz tylko K.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?