Park Cafe

Kawiarnie i herbaciarnie Bistro Restauracje

Gdynia, al. Zwycięstwa 96-98

niezbyt_zachwycona - opinia (1) Obsługa bardzo miła i przyjemna, miejsca do posiedzenia pod dostatkiem.... niezbyt_zachwycona Polecam (1) Jedzenie przepyszne świeże i smaczne, bardzo miła obsługa. Zupa tajska... Asia Polecam (1) Bardzo dobre domowe jedzenie, miła obsługa. Menu codziennie inne i pyszne.... Malgo
No niestety jest coraz gorzej (2) Kiedyś jadałam tam regularnie, obecnie sporadycznie, dziś zamówiłam naleśnika... Parkowicz Wspaniałe miejsce, miła atmosfera, smaczne jedzenie, rewelacyjna kawa !! (1) Witam, Wszystkich serdecznie. Kochani jeśli mnie czytacie, i macie problem z... marzena serdecznie polecam (1) idealne miejsce na kawę z klientem lub przerwę na obiad EM Coraz gorzej (2) Lokal nowy, a jakby upadał. Od jakiegoś czasu wszystko coraz gorsze. Menu... niestety Miła obsługa, wyjątkowy klimat - tak trzymać! (1) swietny pomysl z wprowadzeniem zup w przystepnych cenach (ok. 5 zl),... P.S. Bardzo mila obsluga (1) swietny pomysl z wprowadzeniem zup w przystepnych cenach (ok. 5 zl),... P.S. ParK Cafe :) w gdyni (1) Polecam dobre jedzenie smaczne zupki i pyszne naleśniki w różnej postaci,... j Linijkarz - opinia (1) Pozdrowienia dla Pani Ani;) Linijkarz SUPER KNAJPA!!! (1) Jadam tam codziennie. Zupki rewelacja, pozostałe dania zawsze smaczne i... Przem Ja uważam, że obsługa jest OK! (1) Byłem w Park Cafe trzy razy i jeśli chodzi o obsługę to nie mam żadnych uwag-... Sebastian Nieźle, ale obsługa do poprawy (1) Byłem kilkukrotnie od momentu otwarcia. Jeśli chodzi o jedzenie (kanapki,... Parkowicz właścicielu lokalu zainwestuj w szkolenia dla personelu (2) Ucieszyłam się, kiedy niedaleko mojego miejsca zamieszkania otwarto... K Fajny lokal o nietuzinkowym klimacie (1) Bardzo fajne miejsce. Czegoś takiego bardzo brakowało w okolicy P P N T. Duży... M