Parkowe Wzgórze

Przedszkola

Gdańsk, III Brygady Szczerbca 5

Ja polecam (1) wszystkim niezdecydowanym polecam Parkowe Wzgórze. Chodziło tam 2 moich... rodzic Julki i Adasia Bardzo dobre przedszkole (1) Świetne przedszkole, zaangażowane nauczycielki, znam przedszkole od 6 lat... Rodzic Odradzam przedszkole (1) Odradzam Przedszkole Parkowe Wzgórze. Moje dziecko uczęszczało do niedawna do... Rodzic
Bardzo mieszane uczucia... (1) Moje dziecko w tym roku kończy "przygodę" z przedszkolem...mam bardzo... Ania Polecam (1) To fantastyczne przedszkole z profesjonalną kadrą i ciekawymi zajęciami... mama mama - opinia (1) jestem bardzo zadowolona z opieki i przystępnosci cen w odniesieniu do innych... mama z czystym sumieniem polecam (1) Moja córeczka uczęszcza do tego przedszkola, w tym roku pójdzie do szkoły,... M. Posadzka Przyjazne przedszkole (1) To wspaniałe przedszkole, które kładzie duży nacisk na wychowanie i... Mama przedszkolaka Przedszkole na 5+ (1) Moje dziecko chodzi juz drugi rok do tego przedszkola i jestem w pelni... Mama czterolatka jestem bardzo zadowolona (1) Nie było łatwo się dostać, ale ważne, że blisko domu, dziecko zadowolone, a... mieszkanka dzielnicy Wspaniały czas ! (1) Mój syn spędził w w/w przedszkolu lata 01-5,powtarzał maluchy,uczęszczał do... Wdzięczna mama Ja - opinia (1) Polecam ze względu na wyposażenie, czystość i przepyszną kuchnię chwaloną i... Ja rekrutacja (1) Uważam sposób rekrutacji (dzieci które chodzą na zajecia popołudniowe 3 godz... Ja A miało być tak pięknie.... (1) Od dwóch lat przedszkole działa jako placówka prywatna. Od tego czasu nic się... anna nalek super przedszkole z własna kuchnia!!!!!!!! (1) polecam wszystkim profesjonalna obsługa i bardzo dobrzy... mama rodzic - opinia (1) Polecam to przedszkole.! świetna kadra i obsługa. Pani Dyrektor bardzo... rodzic