Partia Kobiet??

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
podrzucam pod rozwagę, jeżeli jeszcze tego nie czytałyście
artykuł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

Ech, to by była następna partia "głodnych". Jak by się takie panie dorwały do stanowisk, to jestem pewna, że zaraz zaczęłoby się dzielenie stanowisk między dzieci i rodzinę, oraz tworzenie ustaw "pod siebie".

Ja tam nie wierzę w "lepszość" kobiet. Sa takie same, jak faceci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

z jednym się zgadzam...państwo niby takie pro-rodzinne a w ogóle kobiet nie zacheca do rodzenia...czym becikowym?? to jest dopiero śmieszne...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

partia kobiet__ taki babiniec nie ma szans
co chwile któras bedzie przed okresem i afera gotowa nie dogadają sie normalnie nie widze tego
przed ślubem wesele ,ciąza, mąz, dzieci co na obiad????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

faceci tez się nie dogadują...więc jedna partia kobiet mogłaby być ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

wiper napisał(a):

> z jednym się zgadzam...państwo niby takie pro-rodzinne a w
> ogóle kobiet nie zacheca do rodzenia...czym becikowym?? to jest
> dopiero śmieszne...


Juz mamy jedną partię prorodzinną - LPR, inne też ciągle trąbią o rodzinie. Boże, uchowaj przed następnymi.

Z pracy w organizacji kobiecej wyniosłam jedno: nigdy więcej organizacji prokobiecych. Tutaj się rodzą patologie i tworzą skupiska kobiet skrzywdzonych, bojacych się i nienawidzących mężczyzn (aż te normalne kobiety tracą siłę przebicia w takiej organizacji).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

no własnie Agatha...trąbią...ale nic nie robią...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

A jak mają robić? Przecież to Bóg daje dzieci! ;)

A jak mówi stare przysłowie: Dał Bóg dzieci, da i na dzieci.


Do tego jeszcze dochodzą głębokie, osobiste przekonania polityków... Niby tak się trzęsą nad rodziną i przyrostem naturalnym, ale zawsze jednym tchem wymawiają "rodzina wielodzietna i patologiczna". Dla nich norma, to rodzina z 1, max 2 dzieci. Reszta to idioci i alkoholicy, należy ich leczyć i dzieci odbierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

no i o to mi chodzi...wiecej dzieci ale jak masz piatkę to już jesteś traktowana gorzej...więcej dzieci a nie mozesz liczyć na to ze wrócisz do pracy po urodzeniu dziecka...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

Ale nie wierzę, aby partia kobiet coś miała zmienić. To, o czym mówimy jest niby wszystkim wiadome od dawna. A rodzina to nie tylko kobiety.

Prawda jest też taka, że naszego państwa teraz nie stać na takie przywileje, jak mają np. rodziny w krajach skandynawskich. Efekty takich przywilejów byłyby dopiero za 25 lat... A teraz mamy realnie - krach systemu emerytalnego za jakieś 10-15 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

to jest jakiś koszmar...
ale moze warto byłoby spróbować z taką partią kobiet...a nóż coś by ciekawego wymyśliły...na pewno byłoby w sejmie ciekawiej :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

No, Beger, Hojarska, Błochowiak, Piekarska, Senyszyn... i wiele innych z pewnością dodawały i dodają kolorytu. Jak ma tak być dalej, to ja jestem za odebraniem kobietom biernego prawa wyborczego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

ja właśnie pracuję wśród facetów i z góry już mi powiedzieli, że jak będę miała dziecko, to mnie zwolnią :( sami mają żony poobsadzane w firmach, one też rodziły dzieci i nie pojednym, tylko kilkoro :/ i im się jakoś gniazdko wije. Wściekła jestem za to !!!

Rząd swoją drogą, większość facetów, nie mają tego instynktu co mają kobiety. Wygłaszają mowy, piszą ustawy i tak to niczego nie zmieni :/

Partii Kobiet też za bardzo nie popieram, bo wtedy byłby większy haos i bajzel :/

Tak naprawdę, to jeszcze nikt taki się nie urodził, co by każdemu dogodził.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

Moje zdanei jest takie, że nie ważne czy to kobiety czy mężczyźni ale ważne żeby prawo u nas tworzył ktoś kto się na tym zna! A to co się u nas dzieje to szok! Paranoją jest to, że niemal każda nowa ustawa niemalże z urzędu trafia do trybunału. trzęsie mnie jak myślę o ludziach, którzy biorą się za coś o czym nie mają pojęcia. Byle by urzeczywistnić swoje "widzi mi się". A ostatnie działania prorodzinne jedne biją drugie... Nawet słów brak na to wszystko. Nie wiem do czego ci ludzie dążą ale cofamy się... i co najgorsze pogrążamy... Jeszcze 1,5 roku temu myślałam, że gorzej być nie może. Afera tu, afera tam. Ale to co nadeszło w najgorszych snach bym nie wyśniła.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partia Kobiet??

oglądałam teraz My jak ta babka była, beke mam z niej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ekspres dolce gusto-krups - warto? (42 odpowiedzi)

ma ktos to cudo ? jaka kawka wychodzi?

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (37 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...