Damian - ocena (1) Wszystko przebiegło bezproblemowo. Pani Monika załatwia wszystkie sprawy... Damian Wioleta - ocena (1) Bardzo profesjonalna i nieprawdopodobnie sympatyczna obsługa. Moja współpraca... Wioleta Agnieszka - ocena (1) Wyjątkowo profesjonalne podejście do klienta. Pani Monika bardzo angażuje się... Agnieszka
Rafał - ocena (1) Jak najbardziej polecam. Właśnie zakończyliśmy sprzedaż mieszkania w Gdańsku,... Rafał Mirosław - ocena (1) Dziękuję za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania. Bez jakichkolwiek... Mirosław Stanisław - ocena (1) Chcesz kupić bądź sprzedać? śmiało kontaktuj się z Panią Moniką.Szczególnie... Stanisław Agnieszka - ocena (1) Biuro stawiające na jakość i kompleksową obsługę. Czuć, że nieruchomości to... Agnieszka A. - opinia (1) Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Moniką, która pośredniczyła w... A. Halina i Andrzej Michalscy, Gdańsk - opinia (1) Pani Monika przeprowadziła trudną sprzedaż naszego dużego mieszkania w starej... Halina i Andrzej Michalscy, Gdań Ania i Michał K. - opinia (1) Współpracę z Panią Moniką oceniam wzorowo - konkretne podejście i... Ania i Michał K. Beata - opinia (1) Z przyjemnością polecam firmę" Pasja Nieruchomosci Gdansk "w zakresie kupna... Beata Ewa Czarnecka - opinia (1) Gorąco polecam usługi Pani Moniki. Profesjonalizm, zaangażowanie w proces... Ewa Czarnecka Rafał i Ania - opinia (1) Z czystym sumieniem polecamy usługi Biura Pasja. Dzięki pomocy Pani Moniki... Rafał i Ania Jolanta Myszka - opinia (1) Pani Monika jest profesjonalistką. Od pierwszego spotkania aż po... Jolanta Myszka Katarzyna Zając - opinia (1) Przy obsłudze profesjonalnej czułam się bardzo bezpieczna. Z czystym... Katarzyna Zając Beata - opinia (1) Profesjonalna i godna polecenia obsługa sprawia, że klient czuje się... Beata Danuta Z - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z p. Moniką Rusiecką. W sposób profesjonalny z... Danuta Z Bartek - opinia (1) Polecam współpracę, skorzystałem z usług Pani Moniki w zakresie wynajmu... Bartek Joanna Tomczak-Liana - opinia (1) Wzorowy kontakt i wysoce profesjonalna obsługa. Pani Monika jest osobą... Joanna Tomczak-Liana Maciej - opinia (1) Polecam ofertę Pani Moniki. Pani Monika pełniła rolę Pośredniczki z... Maciej