Justyna i Piotr - opinia (1) Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Panią Moniką. Pełen... Justyna i Piotr Daria - opinia (1) Wybrałam Panią Monikę, ponieważ, podczas rozmowy poczułam, że jest... Daria Lucyna - opinia (1) Polecam firmę Pasja Nieruchomości. Obsługa od zawarcia umowy do finalnego... Lucyna
Damian - opinia (1) Gorąco polecam!!! Cały proces sprzedaży mieszkania przeszedł sprawnie i... Damian Barbara - opinia (1) szczerze polecam usługi Pani Moniki.... Barbara Ewa - opinia (1) Podczas całego procesu sprzedaży mieszkania, zakończonego transakcją Pani... Ewa Beata - opinia (1) Dziękujemy bardzo Panie Monice Rusieckiej za sprzedaż mieszkania w krótkim... Beata Gorąco polecam ! (1) Serdecznie dziękujemy pani Monice za pomoc w zakupie mieszkania . Rzetelna ,... ANNA godne polecenia (1) Serdecznie polecam biuro Pasja Nieruchomości Gdańsk. Dzięki zaangażowaniu... Marta Zakup mieszkania (1) Dziękuję P. Monice Rusieckiej za bardzo profesjonalną pomóc i opiekę przy... T. Didenko Elżbieta Wojciechowska - opinia (1) Bardzo polecam usługi Pani Moniki. Pełen profesjonalizm i rzetelne... Elżbieta Wojciechowska Polecam (1) Właśnie wraz z żoną sprzedaliśmy nasze mieszkanie i pomagała nam przy tym... Piotr Gorąco polecam! (1) Po podjęciu decyzji o sprzedaży mieszkania poszukiwałam małego, przyjaznego... Elżbieta Pełen profesjonalizm oraz wyjątkowa kultura (1) Możemy śmiało i szczerze polecić współpracę z Panią Moniką, której usługi... Mirosław Kardasiński polecam (1) Trafiłam na Panią Monikę, gdy po raz pierwszy kupowałam mieszkanie.... Ewelina tutaj Pasja, to nie tylko nazwa (1) Od pierwszego telefonu nie tylko profesjonalna ale bardzo uczciwa i miła... szczęśliwy nabywca :) Szczerze polecam :-) (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką, która bardzo sprawnie... Agnieszka Polecam!!!! (1) Profesjonalna obsługa. Bardzo dobre wyczucie rynku i potrzeb klientów.... Marzena Pasja Nieruchomości (1) Bardzo profesjonalna obsługa zarówno przy kupnie jak i wynajmie mieszkania... olek Polecam (1) Pani Monika jest osoba, która w 100% wywiązała się z powierzonych przeze mnie... Irena