Pasja Salon

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Bulońska 3A

zbigniew - ocena (1) Byliśmy z naszym psiakiem Akirem(Akita Inu),24.09.2024,Pani Dorota jak zwykle... zbigniew Daniel - ocena (1) Regularnie strzyżemy naszego sznaucera olbrzyma w Pasji. Wczoraj naszą Inką... Daniel Aneta - opinia (1) Nie polecam tego miejsca ! Brak wiedzy ! Aneta
Sandra - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi i ze strzyżenia moich dwóch piesków Sandra Mateusz Kowalski - opinia (1) Bardzo miło i przyjemnie dobra opieka nad pupilem polecam Mateusz Kowalski Karolina - opinia (1) Witam .Właśnie wybrałam się do salonu pasja na ul.Bulonskiej na Morenie. Pani... Karolina Danuta - opinia (1) Nasz piesek Leoś rok temu trafił do Saloonu na strzyżenie i kąpiel,... Danuta Marcin - opinia (1) Chodze z moim pieskiem regularnie do Pasji na Morenie .szkoda ze nie ma juz... Marcin Polecam z całego serca ! (1) Moja maltańska księżniczka jest stałą klientką w Salonie Pasja na Bulońskiej,... Kasia P profesjonalizm w każdym calu! :) (1) Bardzo dziękuję za wczorajsze strzyżenie w salonie przy ul. Obrońców... Marta Polecam (1) Jeszcze raz dziękujemy Panu Piotrowi za piękną fryzurę naszego pieska.Nico... azielinska Hehe (1) Byłem tam parę razy i zdecydowałem że już tam nie pójdę na tą jabłoniową... Stefan Pani Asia (1) Pan Archie przekazuje dzisiaj podziękowania do Pani Asi)) Pan Archie Najlepszy psi fryzjer w 3miescie (1) Moj psiak miał już kilku fryzjerów, ale dopiero w Pasji zabawiliśmy na... Gunia Dwa westy :) świetna robota! (1) Witam, dałem do trymowania i mycia dwa westy. Kierownik salonu tak dopasował... Michał super!!! (1) W imieniu Asy czarnej labradorki serdeczne podziękowania za przemiłe chwile... ewa Idealnie (1) Podziękowania dla Pasji i Pana Roberta. Mój piesek jest super ostrzyżony i... Dorota Super salon (1) Świetne podejście do zwierząt. Mój Yorczek, chociaż niegrzeczny dał się... Marta Super! (1) Szczerze polecam salon na Jabłoniowej.Byliśmy już trzeci raz z naszym Shih... Basia Polecam (1) Odwiedziłyśmy salon na jabłoniowej 21. Moja psina jak i ja zachwycona.... Karolina