Pepe Pizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Wielkopolska 31/12

Maciek - opinia (1) Super obsluga i pyszna Picka :) Polecam każdemu :D Maciek Pepe pizza ul.wielkopolska (1) Pizza totalny kapeć, zimna przyjechała po czasie. Ciasto cienkie jak... Halina Dwie godziny i 10 minut (3) 2 godz i 10 minut tyle musiałem czekać na pizze. Niestety w okolicy nie ma... smakosz
NIE POLECAM (2) Kolejna wpadka...poprzednia pizza podana przez kierowcę w pionie...nie muszę... gdańsk Dno i wodorosty - pizza 4 sery (2) Zamówiona pizza 4 sery okazała się pizzą wiórem, z niewielką ilością... Nienajedzona Najlepsza pizza na południu Gdańska. (2) I to zdecydowanie. Mam nadzieję, że ta nowa pizzeria utrzyma się, bo przy... Adam Jak zawsze pyszna pizza! (1) Kolejna pizza od Pepe i kolejny raz niebo w gębie :) Gosia Byłoby mi wstyd na miejscu właściciela (2) Lokal miesci sie 1,5km od miejsca mojego zamieszkania czyli około 5min drogi.... Natalia Najlepsza pizza w 3-miescie! (1) Pizza Golden Country,ktora zamowilem po prostu wymiata!Dojechala 0,5h przed... Maciek Lepiej w biedrze na promocji (1) Dzis zamówiliśmy pizze, ktora miala dojechac do godziny. Przyjechala po... Michal Kolejne rozczarowanie (2) Czas oczekiwania w sobotni wieczór to 1,5h niestety pizza dociera po upływie... Stały klient Zamówienie telefoniczne? Proszę was (1) Dziś zamówiliśmy 2 pizze, wszystko pięknie ale dochodzi do ceny dojazdu:... Już tam nie zamawiam Pizza z kurczakiem bez kurczaka (1) Długo czekałem na Pepe w południowym Gdańsku - lokal na morenie serwuje... Maciek Polecam pizzerie, ale... (1) Pizza bardzo smaczna, ciasto takie jak lubimy z żoną, sos do pizzy... Sebastian