Perfekcyje podejście do Pracy (1) Przyjechałem octavią na wyważanie kół, zawsze musiałem mówić w serwisach co... Artur Jest ok (1) Wymiana wahacza w Hondzie Accord. Czasowo, bez zarzutu - termin z dnia na... Paweł Klima (2) Polecam, miła obsługa i super podejście do klienta. Zrobili mi za darmo... tomrajd
Alfa Romeo 166 (1) Niestety 6.0 jest to zdecydowanie za niska nota aby podsumować całość :) W... Krzysztof Super warsztat (1) Chciałam podziękować za szybką naprawę mojego samochodu. Jestem kierowcą od... Kasia Nie polecam (2) Nie polecam tego serwisu, kroją za wszystko za co tylko mogą. Żebym nie... Nie zadowolony Przegląd roczny samochodu (1) Byłem na przeglądzie rejestracyjnym, super wyposażenie, miła obsługa. Podczas... Michał Badanie Techniczne (1) Obsługa super- szybko i sprawnie bez kolejki do badania technicznego na... Grzegorz Perfekt :) (1) Szukałem warsztatu blisko domu, pomyślałem że spróbuję u nich, wpadłem na... karol Polecam (1) podstawili samochód na wskazany adres, punktualnie, to samo było z odbiorem,... niki