Obsługa klienta super, naprawa kiepsko (1) Moj kontakt z tym warsztatem rozpoczął się od stacji diagnostycznej, gdzie... Paweł Super! (1) Badanie techniczne bardzo polecam. Mili i uczcziwi ludzie. Jacek Zdecydowanie polecam (1) Już w wielu różnych stacjach "robiłem" przeglądy techniczne, jednak... Krzysztof W.
nissan 300zx zolty (2) bardzo szczegolowe i dokladne badanie.jestem bardzo zadowolona z... Malgorzata Ford Focus S (1) Witam, odwiedziłem warsztat trzy razy i muszę przyznać, że obsługa w serwisie... Dawid Duży PLUS za fachowe podejście do "Francuza" (1) Z serwisu i SKP korzystałem już wcześniej, zawsze miło, fachowo i przystępnie... Kuba Naciągają (kilkaset %) na częściach?? (6) Poprosiłem o wycenę usługi wymiany świec. Zaśpiewali 240zł, gdzie odpowiedź... szok Perfekt! (1) Gorąco polecam! Kolejna wizyta i po raz kolejny 100% zadowolenia. Usterka... Andżela ceny to kosmos (4) wymiana oleju - 4 litry mobil 5w30 - 200 pln !!! do tego czas - ponad godzinę... moby_dick jak w nazwie - Perfekt (2) Własciciele firmy posiadają ogromne doświadczenie w pracy w nazwijmy to... Kiepski Pełen profesionalizm!!! (1) Idealne miejsce dla mojego samochodu. Doradcy bardzo pomocni, znający się na... Julia polecam (1) Nie ma co dużo pisac, szybko, sprawnie i miło. cena porównywalna z innymi... piotr Naprawa samochodu Daewo Nubira 98 (1) Nie polecam tego zakładu,Zleciłem diagnostyke samochodu Nubira 98 16v 1.6... mateusz Szybka solidna naprawa - polecam (1) Wykonałem telefon do warsztatu (z polecenia) otrzymałem zaproszenie na... Robert Super ale... Ogólnie pozytywnie (1) Do wymiany łożysko przód oraz klocki hamulcowe. Po wymianie łożyska świeci... Grzegorz Dobry warsztat i miła obsługa (1) Dobra a nawet b. dobra obsługa. Usługa wykonana również b. dobrze. Jednakże... Jang Usterka Abs (1) Prawidłowo zdiagnozowana usterka, pęknięty pierścień abs. Wymiana całego... Piotr Perfekcji ciąg dalszy (1) Po ostatniej wizycie postanowiłem dokonać wskazanych przez pana Adama napraw.... Artur Serwis godny polecenia (1) Bardzo przyjazny dla klienta i sprawny oraz fachowy serwis. Dużym atutem są... Ania Sprawna wymiana opon (1) Obecnie tłok w serwisach wymiany opon, mój "stały" serwis oblężony więc... marcin