Szkolenie "Personal Trainer (1) Uczestniczyłam w kursie na trenera personalnego, Bartek był naszym... Jola opinia (1) Trener rzetelny,konkretny,profesjonalny. małgorzata szyba polecam (1) Bardzo dobre podejście do uczestników kursu, zagadnienia wynikające z... Mateusz
POLECAM!!!! (1) Odbyłam kilka szkoleń pod okiem Pana Bartka i z kolejnych będę korzystać,... Kaja Polecam! (1) Bartek to PROFESJONALISTA! Plecam w 100% - Jakub Krzyżak XTrainer.pl Jakub Krzyżak Polecam!!!! (1) Miałem okazję poznać naprawdę polecam! profesjonalizm w każdym calu -... Krzysiek Basia Klauz - opinia (1) Miałam okazję szkolić się u Bartka,oceniam kontakt i stronę merytoryczną... Basia Klauz d_lewandowski - opinia (1) Pro coach. Polecam:) d_lewandowski Profesjonalista (1) Bartosz to świetny trener, który dysponuje kompleksową wiedzą, i co... Adrian warto!! (1) mimo wciąż młodego wieku:), dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne,... arek Marek - opinia (1) Świetna organizacja, potrafi zainteresować swoimi wykładami. Ciekawe dyskusje... Marek