Polecam Bartka - Tomasz Dobroczek (5) Bartek jest bardzo oddanym człowiekiem i chcącym przekazać wiedzę i... Tomasz Dobroczek Szkolenie Personal Trainer PFS (1) Wystawiam Bartoszowi Trąbce, czyli prowadzącemu zajęcia szkoleniowe na... Kornel Wenskowski Kamil - opinia (1) Polecam. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie, swietna atmosfera i prowadzacy. Kamil
Fachowiec (1) Najbardziej kompetentna osoba w tej branży, zdecydowanie polecam. Piotrek trener personalny (1) Świetny trener z wieloletnim doświadczeniem, polecam! Agnieszka J PFI PERSONAL TRAINER & BARTOSZ TRĄBKA (1) Bardzo dobry kurs, ale ikoną kursu jest Bartosz - chodząca encyklopedia... Łukasz Ciepliński Trener profesjonalny (1) Świetny trener, świetny wykładowca. Cierpliwy, z wielkim zasobem wiedzy i... Jolka Personal Trainer (1) Witam, zakończyłem szkolenie Personal Trainer, i ja także oceniam je na 5 z... Adam Olsztyn Pełna profeska;p (1) Mega wiedza, doswiadzcenie do tego mówi w sposób zrozumialy nawet dla laika PZDR Kamil Adam Ogrodowczyk - opinia (1) Profesjonalne podejście i bardzo indywidualne wg potrzeb klienta. Bartosz... Adam Ogrodowczyk Szczerze polecam!!! (3) Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Bartka, nie... Małgorzata - Siłownia dla Kobiet Szkolenie "Personal Trainer" (3) Wiosną 2013 roku, miałem przyjemność zgłębić swoją wiedzę na temat zdrowego... Piotr Personal Trainer (1) Rewelacyjne szkolenie. Ogrom wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej... Magdalena Kurs Personal Trainer (1) Polecam kursy u Bartka, ponieważ nie trzyma się on sztywno ram tylko stara... Mateusz Polecam! (1) Bartka znam od paru lat.Brałam udział w szkoleniach, które m.in. on... Ewa Zapędowska-www.prywatnytrene Szkolenie PFI PERSONAL TRAINER- 01.07-18.07.2013 Gdańsk (1) Witam, Byłem uczestnikiem szkolenia i oceniam je na wysoką ocenę!! Podejście... Marcin Bochenek Personal Trainer (1) Kurs THE BEST !!! wszystko przygotowane i dopracowane w najmniejszych... Patryk Kurs personal treiner (1) Rewelacja. Muszę przyznać, że na zajęciach pozyskałem z rąk Bartka ogromny... Dominik Kurs trenera personalnego (1) Całość kursu była odpowiednio zaplanowana i rozłożona w czasie. Materiał był... p.bielawski Polecam Pana Bartosza (1) Bartosz to trener cechujący się zarówno obszerną wiedzą i doświadczeniem, jak... Patryk