Przemek - ocena (1) Pani Ola to petarda! Nigdy nie przeprowadzałem transakcji w tak miłej i... Przemek Żaneta - opinia (1) Pani Ola jest bardzo profesjonalna :) jest w ciągłym kontakcie z klientem i... Żaneta Alicja - opinia (1) Współpraca z Panią Olą to czysta przyjemność. Bardzo dziękuje za wszystkie... Alicja
Andrzej - opinia (1) Bardzo dziękuje za współpracę. Pani Aleksandra bardzo miła i wszystko... Andrzej Dominik - opinia (1) Miło spędzony czas, ładnie urządzone mieszkanie, dobry kontakt z Panią Olą Dominik Paulina - opinia (1) Bardzo polecam Olę-pełen profesjonalizm, szybkie ogarnięcie spraw, niezbędna... Paulina Alicja - opinia (1) Wiele zawdzięczam Pani Oli. Dziękuję za pomoc. Alicja Paulina - opinia (1) szybka , miła pomoc przy sprzedaży apartamentu w inwestycji garnizon Paulina Krzysiek Przysiuda - opinia (1) sprzedałem z tym biurem mieszkanie spadkowe po mojej babci, biuro... Krzysiek Przysiuda Wojciech - opinia (1) fachowa pomoc przy zakupie mieszkania, Wojciech Dariusz - opinia (1) Kupowałem z Panem Pawłem atrakcyjne mieszkanie z wpisem komorniczym, bałem... Dariusz Daniel - opinia (1) Po tym jak miałem umowę z 6 biurami nieruchomościami i braku efektów przy... Daniel Paweł P. - opinia (1) skorzystałem z biura Estate Polska przy pomocy formalno - prawnej przy... Paweł P. Eliza Pawelczyk - opinia (1) polecam Panią Olę do sprzedaży nieruchomości , odbiera telefon o każdej porzę... Eliza Pawelczyk Dorota - opinia (1) Dostałam po wystawieniu ogłoszenia dziesiątki telefonów od różnych biur że... Dorota M. Kawczyńska - opinia (1) moja ocena , 5 na 5 :) polecam. Zadowolona klientka M. Kawczyńska łucja k. - opinia (1) Dostałam kontakt z polecenia od mojej szwagierki do Pana Pawła, nie zawiodłam... łucja k. Ewelina - opinia (1) Polecam biuro, sprzedaż mieszkania podczas pandemii za dobrą cenę w 2... Ewelina Antoni K. - opinia (1) Dziękuje za pomoc przy sprzedaży nieruchomości Dla Pani Marioli,... Antoni K. Beata Mariak - opinia (1) Podziękowania dla Pani Oli, za szybką sprzedaż mieszkania w Gdyni !!! Beata Mariak