Pierogarnia Cayenne

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Zwycięstwa 15

PIEROZKI REWELACJA (1) uwierzcie,nie ma lepszych pierozkow ... do wczoraj uwazalem , ze jadlem... MIREK Polecam! (1) Smaczne pierożki, szczególnie przypadły mi do gustu z pieczarkami i żółtym... Fabian Fabianowski Pyszne (1) Lepszej pierogarni w Gdańsku nie znalazłem. Po wypróbowaniu pierogów nie... Bogdan
... (1) Pycha! Polecam wziąć miks pierogów. ... PIEROZKI (1) POWIEM KROTKO I BEZ OGRODEK, WSZYSTKO BARDZO DOBRE ,POLECAM MICHAL Cayenne na Morenie (1) Najlepsze pierogi jakie jadłam !! anusia REWELACJA!!! (1) W piatek wybralam sie z kolezanka na pierogi,po przeczytaniu opinii pana... EMMA Pierogi rewelacyjne (1) Bardzo fajna PIEROGARNIA. Uwielbiam ich pierożki, szczególnie z kapustą i... Wioletta Nie zdecydowałem się (1) Myślałem, że w końcu coś się rusza na Morenie w jadłodajniach i nawet nie... Bożydar smacznie ale za drogo (1) Zamowilem ostatnio kilka rodzajow pierogow na probe. Trzeba przyznac ze sa... Smakosz rewelacja najlepsze w trojmiescie (1) pierogi sa naprawde boskie,szacunek dla osoby od farszy i ciasta ola Bardzo dobre pierogi! (1) Delikatne ciasto, ciekawe nadzienia, stare, sprawdzone, ale też nowe smaki i... kropka