Pierogarnia Stary Młyn

Pierogarnie

Gdańsk, Świętego Ducha 64

Izabela S - ocena (1) Jesteśmy z mężem pierwszy raz w Gdańsku , dzisiaj chcieliśmy zjeść coś... Izabela S Maria - ocena (1) Dzisiaj w pierogarni Stary Młyn jadłam pyszne piecuchy izbowe z sosem... Maria Maria - ocena (1) Dzisiaj w pierogarni Stary Młyn jadłam pyszne piecuchy izbowe z sosem... Maria
Arek - ocena (1) Obsługa 10/10 Pani Wiktoria Za jest fenomenalna Nigdy nie spotkałem tak... Arek Paulina - opinia (1) Pyszne pierogi i szare kluski. Paulina Jerzy - opinia (2) Odwiedziliśmy to miejsce w piątek 3.03.23. po raz pierwszy i mam nadzieję że... Jerzy Krzysztof - opinia (1) Suche i niesmaczne pierogi, obsługa przeciętna. Krzysztof Magdalena - opinia (1) Bardzo rzadko wystawiam opinie a zwłaszcza negatywne, ale może faktycznie... Magdalena Matysiak Ewa - opinia (2) Miejsce świetnie położone,obsługa miła jedzonko smaczne , skorzystaliśmy w 31... Matysiak Ewa eukalipka - opinia (1) Obsługa na niskim poziomie, kelnerka nie poinformowała nas o możliwości... eukalipka Kasia - opinia (1) szeroki wybór pierogi: z pieca, gotowane, podsmażane, wielość farszy: mięsne,... Kasia Peter - opinia (1) Zawsze szybka miła obsługa, jedzenie super dlatego wracamy tam i polecamy... Peter Savage - opinia (1) Bardzo miła obsługa klienta .Może czas czekania trochę długi ale to że... Savage Benek - opinia (1) Porażka. Dzisiaj byłem i po 15 min. Wyszedłem. Nikt się nami nie interesował,... Benek Basia - opinia (1) Bardzo smaczne, obsługa miła, ale nie ogarnia ilości klientów i trzeba długo... Basia obsługa poniżej poziomu, jedzenie bardzo dobre (1) na przyjęcie zamówienia czekaliśmy około 30 min, po dwukrotnej prośbie, na... Baska bardzo słabo (1) Zachęcona pobytem w lokalach w Toruniu i Bydgoszczy, zaprosiłam rodzinę na... Klientka Bardzo smaczne pierogi (1) Poprzednie recenzje zniechęciły mnie do tego lokalu ale uwielbiam pieczone... Ruskie zapiekane Obsługa kelnerów to porażka (1) Klimat miejsca jest przyjemny,natomiast jeśli o kwestie o obsługi(ma tu na... Nie Magda Gessler rozczarowana i zażenowana (1) rozczarowanie... Jestem bardzo rozczarowana wstyd mi przed moimi gośćmi z... Krystyna