marzena - ocena (1) rewelacja ilość smaków powala . marzena Ola - ocena (1) kiepsko - barszcz z proszku, pierogi z mikroskopową ilością farszu, obsługa... Ola Stach - opinia (1) Nie wiem czym się zachwycać. Lepsze jadłem w wielu innych miejscach. Ceny nie... Stach
Ola, Magda i Ela - opinia (1) Piękny wystrój, miła obsługa. Pierogi jak u babci. Pyszne piecuchy.... Ola, Magda i Ela hurraurra - opinia (1) Najlepsze pierogi z mięsem w mieście hurraurra Lysa pala - opinia (1) Jedzenie bardzo dobre zawsze chodzimy do - u dzika. Żona bierze pierogi... Lysa pala Gość - opinia (1) Porażka. Absolutnie nie polecamy. Tatar z wołowiny koloru sinego (!). Pierogi... Gość Danuta - opinia (1) Niestety,smażony filet z dorsza podano zamiast pieczonej polędwicy z dorsza.... Danuta Adam - opinia (1) Jedzenie słabe, ceny dla turystów, Adam Michał - opinia (1) Polecam każdemu. Wyśmienita dziczyzna, w każdej postaci. Michał Marta - opinia (1) cena nie adekwatna do pierogów nie polecam . Marta Środek sezonu - stare pierogi (1) Smaczna zupa grzybowa w chlebie (tylko chleb stary- a właściwie bułka ,a zupy... Ola Nie polecam (1) Obsługa niemiła, niepomocna, wręcz bezczelna, wykazująca zero zainteresowania... Turysta Bardzo polecam (1) Obsługa bardzo miła, pierogi bardzo dobre dziczyzna bardzo dobrze... Klient Arogancja (1) Obsluga bardzo niemila- chciala mnie wrecz zbyc, mowiac z wyrzutem, nawet nie... Beata Lipa, lipa, lipa (1) W niedzielę 23.04.2017 r. z mężem zamówiliśmy carpaccio z polędwicy, żurek,... Małgorzata "Pierogi super... (1) Ale obsluga kipska" - takimi slowami zawsze uprzedzam znajomych, ktorych... Olka CO klient to opinia (1) Jak mozna pisac takie bzdury? Bywamy często z mężem w tym miejscu i zawsze... Kasia 428 40 minut oczekiwania (1) Zamówiliśmy pierogi. Po 30 minutach czekania zapytałam kelnerkę, kiedy... Kasia i Maciek Byłam i polecam! (1) A ja byłam tam na początku grudnia i powiem wam ze było całkiem miło.karte... Ann