Mama absolwentki - opinia (2) Wrażenia bardzo na plus. Klasy nie przepełnione, nauczyciele starają się... Mama absolwentki Wspaniała szkoła (1) Nie mogliśmy lepiej trafić. Wspaniała atmosfera i nauczyciele. Dziękujemy! Marcin Wspaniała szkoła (1) Dwa lata temu mój syn rozpoczął naukę w tej szkole.... Przenieślismy go z... Irena
Nie polecam ! (4) Szkoła przereklamowana , rodzice chyba realizują swoje kompleksy :(... Pola Pozytywne zaskoczenie (1) Przenieśliśmy dzieci ze szkoły prywatnej w innym dużym mieście i w ciągu... Maja Upadek (2) Znajomi polecali tę szkołę jako bardzo przyjazną dzieciom i do niej... Gosia Wszechstronny rozwój (1) Wybierając szkołę dla mojego syna kierowałam się nie tylko opinią o szkole,... Mama Daleko od upadku (1) Do PSSP uczęszcza mój syn. Jestem bardzo zadowolony z oferty szkoły. Wiem, że... Andrzej SZKOŁA NA MEDAL (1) Nie należę do osób wpisujących opinie na portalach, ale sama przy wyborze... Ania Bardzo dobra, bezpieczna szkoła (1) Kiedy dwa lata przeniosłam córkę do PSSP na Witominie, córka dosłownie... Gosia Szkoła upada, poziom też (1) Szkoła fajna do 3 klasy, a potem stopniowy upadek. Nie rozwija, nie różni się... Jola Bardzo dobra szkoła (2) Szczerze polecam. Fantastyczna kadra i dobre wyposażenie, ogromna oferta... A. Polecam (2) Szkoła kameralna przez co do kazdego ucznia podchodzi się indywidualnie.... Karolina BARDZO POLECAM !!! (1) Polecam wszystkim rodzicom Pierwszą Społeczną Szkołę Podstawową. Jest to... mama pierwszoklasisty Dziecko cieszy się każdego dnia (1) Wysłaliśmy naszą córkę do szkoły jaką pięciolatkę do szkoły. Było to dla nas... Rodzice 5-latki Najlepsza Szkoła w województwie pomorskim!!! (1) Ta szkoła to najlepsze, co może się przydarzyć dziecku!!! Nauczyciele... Zadowolony Klient Bardzo pozytywnie (1) Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni- zdecydowanie godna polecenia.... gdynianka Zdecydowanie polecam (5) Obecnie już drugie moje dziecko uczęszcza do PSSP.Uważam,że jest to... Kasia Polecam (1) Dbałość o poziom nauczania przy zachowaniu przyjaznej atmosfery. Z roku na... Ania ZDECYDOWANIE POLECAM!!! (1) Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa to nie tylko miła atmosfera, ale i... Małgorzata