Pikawa

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Piwna 14/15

Lisa - opinia (1) Bardzo dobra opsługa menu tesz fajne jedzenie bardzo dobre jedzenie bajgle... Lisa Serhii - opinia (1) Najlepsze grzane wino w Trójmieście. Pyszna szarlotka z lodami. Bardzo... Serhii Były gość - opinia (1) Do Pikawy przychodzę od ponad 10 lat. Uwielbiałam tą kawiarnię aż do dnia... Były gość
desery i herbata do polecenia, obsługa do wymiany (2) Desery i herbaty popsuły się w smaku na przestrzeni ostatnich dwóch lat.... Asia Kriss - opinia (1) Ceny rosną w tempie obietnic rządu. Jakość obsługi słaba, porcje coraz... Kriss Tego nie da się już jeść (1) Totalna porażka. Kiedyś ulubiona kawiarnia, teraz zamiast pysznie... Handzia Coraz gorzej (1) No niestety , to już nie jest dawna Pikawa. Większość kelnerek zachowuje się... Martynka Nie polecam (1) Byłam kilka razy, kawa, czekolada całkiem dobra, ceny ok. obsługa fatalna,... Ewa Klimatyczna Pikawa (1) Koleżanka polecila Pikawe i od tej pory jest to moja ulubiona kawiarnia w... Krysia Najlepsza kawiarnia w Trojmieście (1) Jestem stałą bywalczynią Pikawy i jak zawsze pozytywnie mnie zaskakuje.... Wielbicielka Pikawy Fatalna Kawiarnia w Gdańsku (1) Typowa "sieciówka" chociaż nie jest! Ciasta z mikrofali, kawa z paczki bez... Mariolka Pycha (1) Pyszne herbaty i super wystrój. Polecam :) Zosia Ordynarna obsługa i marne desery (1) Pełne rozczarowanie co do obsługi i świeżości deserów ... cenie smaczne... aleksandra Polecam (1) Pyszna kawa i ciasto a przy tym klimatyczny wystrój. Polecam :) Zosia ach ta smietana... (1) Odkad tylko powstala jest moim miejscem nr1 na spotkania towarzyskie.... A. Klimatycznie (1) Po raz kolejny wybraliśmy się z żoną do Pikawy. Kawka jak zawsze pyszna,... Janusz Fajne miejsce w fajnym miejscu - polecam (1) Bywam tam rzadko, ale systematycznie. Zimą i latem. Mi ten "klimat"... Marek Ponura knajpa (1) Wchodząc do lokalu odnieśliśmy wrażenie, że gdzieś w lokalu kręci się mokry... Reska miło, jak zawsze (1) Przychodzę do Pikawy od 5 lat. Nie miałam nigdy żadnych przykrych doświadczeń... dana Obsługa, obsługa, obsługa... (1) Standardem jest zabieranie naczyń klientom sprzed nosa, oczywiście bez słowa,... A.