Pikawa

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Piwna 14/15

Jeśli lubisz być olanym przez obsługe to ta kawiarnia jest idealna dla Ciebie (1) Czas oczekiwania aż obsługa łaskawie podejdzie po zamówienie (dodam bez... Jola Smacznie drogo tłoczenie brak zainteresowania klientem (1) Grzane wino smaczne ale 14 zł za pół kubka trochę drogo ludzi dużo wystrój... Ania NIE POLECAM (1) Kawiarnia była kiedyś perełką w Gdańsku Głownym ale teraz przy wiekszej... Karo
pierwszy i ostatni raz (1) napoje kawo i czekolado podobne, smakowały jak z proszku, do tego okropna... jestemnanie Najlepsza obsługa!!! (1) W niedziele odwiedziliśmy Pikawę po raz drugi. Za pierwszym razem... Krystyna Fatalnie (1) jakość serwowanych kaw i ciast spadła plus niesympatyczna obsługa za barem... Jan Kotowski Zawiedziona (1) Odwiedzilismy goscinnie to miejsce z racji tego ze miesci sie w centrum... Marianna Agata (1) Wczoraj byłam w Pikawie i skończyło się zgagą i mdłościami. Deser bambo ze... Agata miejsce nie warte polecenia (2) Przepraszam ale nigdy w życiu nie zostałam w tak prostacki sposób... Joanna Super obsługa. (1) Jeden z przewodników polecił nam Pikawę, jako super miejsce do wypicia dobrej... Igor i Emilia Mroczny wystrój,pełno starych gratów, zagracony bar, ale dość smacznie (1) Deser dość dobre, kawa też niczego sobie, ale wystój tragiczny. Wszystko na... Gdańszczanka Super Kawiarnia (1) Byłam pierwszy raz (koleżanka zaprowadziła mnie do swojej ulubionej... Krystyna Obsługa... (1) Obsługa tego miejsca pozostawia wiele do życzenia i widzę że to nie pierwszą... Ania Obsługa? Nie ma takich słów, żeby to opisać tak jakby na to zasługiwalo. (1) Jesli chodzi o obsługę w tej kawiarni to straszna porażka, ponieważ wchodząc... Agata Rozczarowanie obsluga i jakoscia serwowanych deserow i kaw (1) w porownaniu do rozwijajacej sie gastronomi w okolicy to ta kawiarnia wypada... Marzena Wysokie ceny, kiepska jakość! (1) Piłam dziś mrożoną czekoladę - ani była mrożona, ani czekolada! To był chyba... Klientka Obsługa na minus (1) Pierwszy raz się spotkałm z tak niemiła obsługa w kawiarni! kiedy zwrocila... Joanna bryła lodu zwana koktajlem (1) Byłam stałą klientką Pikawy, miałam przerwę kilkumiesięczną i oczom ani... Justyna Rozbawiona obsługa (1) Wpadliśmy do kawiarni ze znajomymi miało to być spontaniczne spotkanie przy... Maciej domel - opinia (1) Byłem w kawiarni wieczorem z dziewczyna , lokal ładny sporo miejsca do... domel