Dolaczymy do ekipy grajacej na sali gimnastycznej (Gdynia/Sopot) (2) Jestesmy grupa 4-6 osob (srednia 35 lat), ktora jest za mala, zeby... Maciej Poszukuję sali do grania w Gdyni (2) Interesują nas tylko poniedziałki koło okolic godziny 20. Mam już pełne... user_137692893294 Lol (2) Szukam jakiejś stałej ekipy. 30+ poziom niedzielny
Chętnie przyłączę się do zespołu 50+ (2) Witam, chętnie dołączę do grupy piłkarskiej, najchętniej na sali. Oliwa,... niwm Piłka nożna Gdańsk Wrzeszcz dla 30-40-50 latków (8) Poszukujemy kilku osób do uzupełnienia grupy piłkarskiej 30-40-50 latków.... Tom Szukam nowego klubu (1) Witam. Nadeszła zimowa przerwa w B klasie i nie jestem zadowolony z gry w... Pascal Piłka nożna (8) Witam, chętnie dołączę do grupy piłkarskiej.Przymorze, zaspa, Wrzeszcz,... Maciek P chętny, piłka nożna, Gdynia, Kosakowo (2) Chętnie pogram w piłkę nożną, lat 40+, Gdynia, Kosakowo itp. pio Szukam zawodników, bramkarza do amatorskiego zespołu (1) Poszukuję chętnych do gry w amatorskiej drużynie piłkarskiej uczestniczącej w... Konrad Szukam drużyny (1) Witam serdecznie. Szukam drużyny piłkarskiej, która aktywnie gra w którejś z... Kasper B klasa nabór (1) UKS Klukowo ogłasza nabór do drużyny grającej w B klasie. Pierwszy trening... Uks Klukowo Błotna liga piłki nożnej kobiety (1) Hej:) czy ktoś jest chętny na stworzenie grupy błotnej piłki nożnej kobiet?... Ola orlik redłowo chętny do gry (4) Witam, Szukam ekipy, która grywa na boisku ze sztuczna trawką przy SP34 w... Maciej K. Rekrutacja Sporting Gdynia (1) Drużyna Sporting Gdynia otwiera rekrutację do składu na sezon bądź dłużej to... Sporting Gdynia chętni na piłkę halową Gdynia Grabówek (1) szukam osób chętnych na piłkę halową amatorską Gdynia Grabówek - sala z... user_138616416239 Piłka nożna piatek godzina 17.00 W Gdyni (2) Poszukuję kilku osób chętnych do gry w piłkę nożną. Gramy w każdy piątek w... Grzegorz Piłka nozna orlik Gdynia (2) Witam, Pograłbym chętnie w piłkę, jeśli jest ktoś kto szuka do ekipy kogoś do... Bartek Polecam po zerwaniu Acl (1) Miałem operowane kolano po urazie gdy grałem. Trochę się wymęczyłem a potem... Glewan Ktoś poleci sale do Piłki w Gdańsku ? (1) Szukamy Sali do piłki nożnej dla 10/12 osób. Poleci ktoś jakąś sale w Gdańsku... Piłkarz Bramkarz poszukiwany do amatorskiej ligi. (1) Witam serdecznie, zespół występujący w pl3 na poziomie 4 ligi, szuka osoby ,... Janek