Piłka nożna dla dziewczynek - trening otwarty (2) Dziewczęca Akademia Piłkarska Mewa Gdańsk zaprasza wszystkie chętne... Dziewczęca Akademia Piłkarska Poszukiwanie Ludzi do Gry w piłkę Nożną w soboty 12-14 (3) Darmowa gra w pilke przyjdź pograj za Free ... Jack Piłka halowa (1) Szukamy chętnych gramy rekreacyjnie na sali w Kosakowie piątki 19:00 - 21:00... ortek
Szukam... (1) Szukam ekipy do gry na terenie Gdyni lub Rumii od poniedziałku do czwartku. Marcin granie gdynia 1-2 osob (9) Szukamy 1-2 osób stałych do gierek gramy w pon i piątki o 20-22 na orliku na... maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Piłka nożna / cotygodniowa rano / Gdynia (1) Cześć, szukam osób które byłyby zainteresowane raz w tygodniu rano (sobota... Piotr Orlik pod balonem (4) Witam.szukamy 2 osob na dzisiaj .Gdynia ul.morska 48... Marcin Pogram w piłkę - dołączę do drużyny (1) Cześć, Dołączę do jakiejś grupki, która regularnie spotyka się na grę... Tom Szukam boiska do porannych treningów (1) Szukam w Gdańsku boiska, które jest dostępne codziennie w godzinach porannych... Adam Gdansk - chetny do gry (3) Jestem chetny do gry na orliku, 30lat, poziom średni. Chętnie dołączę do... Paweł Piłka nożna-orlik (9) Zapraszam chętnych do grania na orliku . Gdańsk ul. Głęboka 11 liceum nr 6... Chętnie dołączę do nl6 (3) Szukam jakieś drużyny, której brakuje grajków i poszukują zawodników. Mam 22... ckm KS Banino (2) Zapraszamy chętnych na treningi... wtorek 18-20. Kontakt do nas @KSBanino KS Banino Piłka nożna/ koszykówka Chylonia (1) Cześć i czołem. Jeśli masz ochotę pograć w piłkę nożną lub koszykówkę... Tomek Piłka nożna- szukam ekipy do regularnej gry (1) Jeżeli szukacie osoby do regularnej gry na terenie Trójmiasta, to proszę o... sylwek5064 Piłka halowa dla seniora w Chyloni (2) Wiek 44 lata. Jest możliwość przyłączenia się do jakiejś grupy w okolicy? Szczur Piłka nożna - Szukam ludzi chętnych do rekreacyjnego grania (1) Cześć, niedawno przeprowadziłem się w tę okolicę i szukamy wraz z kolegą... Krzysiek Dzisiaj Gdynia ul.Morska 79 (1) Witam,szukamy 2 osób na piłkę pod Balonem ,Gdynia Grabówek w... Szukam ekipy, Gdansk Poludnie (1) Witam Szukam ekipy ktora przygarnie do zespołu. Mam 33 lata, od siebie... Daniel Jasien Bramkarz do nl6 (1) Witam. Szukamy bramkarza do ligi amatorskiej 6. Obecnie gramy w III lidze.... Matson