Szukam ekipy, Gdansk Poludnie (1) Witam Szukam ekipy ktora przygarnie do zespołu. Mam 33 lata, od siebie... Daniel Jasien Bramkarz do nl6 (1) Witam. Szukamy bramkarza do ligi amatorskiej 6. Obecnie gramy w III lidze.... Matson Chętny do gry w piłkę nożną (1) Cześć- Jestem chętny do gry piłkę. 29 lat. Regularnie - pasują wszystkie dni... Sebastian
Szukam druzyny (3) Witam serdecznie. Szukam drużyny piłkarskiej lub jakiej ekipy aby pograć w... Kacper Piłka dzisiaj Gdynia (3) Witam,szukamy 3 ,4 osób na piłkę pod Balonem ,Gdynia Grabówek w... Marcin Arka Gdynia vs Lechia Gdańsk (3) Co za ironia losu, że drużyna z dużo mniejszego ośrodka miejskiego jakim jest... Dwoch do gry w noge (1) Witam, Z kolega szukamy ekipy do regularnej gry(orlik, hala) Najlepiej... Master Tricity Business League (1) Zapraszamy do ligi biznesu Tricity Businesss League - najlepsza amatorska... Tricity Business League Szukam zespołu do pogrania (1) Cześć, szukam jakiejś ekipy do grania (najlepiej orlik) na terenie gdańska.... Damian Szukam ekipy do gry najlepiej Gdynia Chylonia (1) Witam, Szukam ekipy do gry. Sala / boisko bez znaczenia. Amator lat 25 Tel... Damian Szukam ekipy do pogrania w piłkę nożną (6) Cześć, szukam jakiejś drużyny / ekipy do pogrania w piłkę nożną w... Maciej granie gdynia 1-2 osob (6) Szukamy 1-2 osób stałych do gierek gramy w pon i piątki o 20-22 na orliku na... maaaaa Szukam ekipy do gry w piłke (1) Chętnie przyłączę się do gry w piłkę, piniedziałek, wtorek Gdańsk. xxx508@o2.pl xx508 Orlik Zaspa chętni do gry (7) Witam. Szukam chętnych do gry w piłkę nożną na Orliku. Gra w godz. 19.00 -... Maly_Nicki Poszukuję zawodników do drużyny piłkarskiej (6) Jeśli lubisz grac w piłkę a nie masz z kim. Chcialbys sprawdzić się w lidze... tentyp piłka nożna kobiet (3) gdzie można pograć w piłkę z kobietami lub w mieszanym towarzystwie? Olga chetnych do grania w pilke na orliku (4) Zapraszam chętnych do grania na orliku . Gdańsk ul. Głęboka 11 liceum nr 6... Szukamy 2 zawodników na Ligę halową PL3 (2) Witam, Szukamy 2 dobrych grajków na ligę halową PL3. Składamy się na ligę.... Piotr Czesc wam (0) Włókno wyrafinowanego, iż nieznaczne rameczki są zwierzchnią ciekawostką... Liliannaff Piłka nożna (3) Czesc szukam drużyny w gdyni do której mógłbym doloczyc mam 33 lata i moge... Igła