poniedziałki i piątki 20-22 pogórze Gdynia (4) Gramy poniedziałki i piątki 20-22 szukamy osób,które będą przychodziły... maro Boisko przy SKLA w Sopocie (1) szukamy chętnych do gry w środy 20.00-21.30 na boisku przy SKLA w Sopocie ul.... Pogram na orliku (4) Cześć :) Szukam jakieś ekipki, która gra regularnie na orliku. Kopię w piłkę... Orliczek
pogram w piłkę (3) Witam pograłbym w piłkę na orliku w gdyni jeżeli ktoś potrzebuje ludzi do... Paweł Piłka nożna kobiet (5) Czy są jakieś dziewczyny które grają rekreacyjnie w piłkę nożną? Albo czy... Marta Piłka Nożna dołącze SOPOT (2) Witam chętnie dołączę do drużyny ekipy grającej w piłkę nożna 723-799-494 Marcin Chętny do gry w piłkę (1) Pozycja napastnik lub lewe skrzydło,poziom rok temu wysoki,teraz pewnie... Bartek chetnych do grania w pilke na orliku (12) Hej.Zapraszam na orlik w kazda sobote Gdansk ul.Gleboka przy 6 tym liceum... FC Bayern Monachium - Nowa strona internetowa (1) Hallo FC Bayern Monachium - Nieoficjalna strona FC Bayern z informacjami i... jerzy0220 hey jestem nowy 3 miesice/piłka nożna (3) Serwus zaczne od tego że jestem nowy w 3 miescie mam 26 lat i szukam jakiś... artur Chętny do gry ! (2) Cześć! Szukam okazji żeby pokopać w piłkę w tygodniu, najlepiej w Gdańsku po... zaalbarxx EKIPA DO GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ GDAŃSK POŁUDNIE (3) Witam, Chciałbym zebrać ekipę pełnoletnich osób (18-50) do rekreacyjnego... Konrad Ankieta dotycząca odbioru zachowań pseudokibiców przez mieszkańców Trójmiasta w mieście Gdańsk. (1) Witam poniżej znajduje się link do ankiety dotyczącej zachowań psudokibiców w... l2ooosxx b-klasa (2) ktoś chętny do gry b-klasie kontakt jaroslaw84w@wp.pl każda pozycja potrzebna jaro Poszukiwani zawodnicy do gry w B klasie (6) Witam. W przyszłym sezonie nasza drużyna pierwszy raz wystartuje w... Trener_B_klasy Pomoc w ankiecie kibicowskiej (1) Bardzo proszę o pomoc w ankiecie, która dotyczy relacji kibice - media.... student piłka w czwartki Gdańsk Przymorze (5) cześć, szukam chętnych do regularnej gry w czw o 18. Miejsce - Gdańsk... Kondziu chętni na orlik -sroda 20.30 (1) mamy ekipe która gra w środe na orliku w godz. 20,30-22,00 przy szkole... czaja Orlik+liga (16) Witam, Mój zespół od marca będzie grał kolejny sezon w lidze PL3 (Piłkarska... Piotr piłka nożna (2) Cześć chętnie dołączę do gry w piłkę nożną na hali na terenie gdyni lub sopotu Keram5791