B-klasa -Salos Gdańsk (3) Poszukujemy chętnych, do Grania w b-klasie i lidze obudź nadzieje , w Piłkę... Ge Treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży - KP Zaspa Juniorzy (1) Serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2006-2009 na treningi piłkarskie w... Trener zespołu Piłka nożna (1) Zapomniałem dodać że w niedziele Keram5791
piłka pogórze gdynia 20.00-21.45 poniedziałki i piątki poziom średni/wysoki (3) Cześć Szukamy 2-3 osób systematycznych,którzy przynajmniej w miesiącu zagrają... maro Pilka dla dzieci Gdansk Chelm (1) Witam czy jest jakas szkółka piłki nożnej na gdańskim Chełmie dla 9 latka Qwerty K.P. Pomorzanin Banino Nowy Klub Piłkarski (5) W Baninie powstaje nowy klub piłkarski. Zapraszamy wszystkie osoby... Pomorzanin Piłka nozna (2) Witam Poszukuje chetnych (35-40) lat, lub dołączę się do pogrania w piłkę... Keram5791 Chętny, zmotywowany i gotowy do gry! :) (1) Witam wszystkich! Od października 2015 mieszkam w Polsce (wczesniej 10 lat w... Andrzejos Fantasy Premier Liga 2016-17- dołącz do ligi ! (1) Radosna League 323708-99089 3-City League 323708-171309323 Puklarz Chetny do gry w pilke nozna (5) Witam Poszukuje ludzi lub druzyny do gry w pilke nozna jestem gotowy na... lukasz Piłka Gdańsk Hallera 16 (1) poszukuje kilku chętnych do gry we wtroki o 16 na balonie Gdańsk Hallera 16... wisniamaster piłka środy Sopot 19.00-20.30 (1) poszukujemy chętnych do gry w Sopocie przy stadionie lekkoatletycznym, na ul.... rafaello2010 ktos cos gierka dzisiaj ? (3) Ma ktos dzisiaj jakąs gierke na Orliku i potrzebuje zawodnika do gry? Arczi Strefa Kibica w Gdańsku (1) Czy w na Targu Węglowym działa dzisiaj Strefa Kibica? Czy ktoś wie? Dziękuję... Przemek gdzie z córką mogę obejrzeć mecz Polska-Niemcy ?? (1) Gdzie w Gdański mogę dzisiaj wieczorem z 5-cio latką obejrzeć mecz... mama_Kasia Portugalia - Islandia. Transmisja meczu online. Zapraszam (1) Zapraszam na transmisję meczu Portugalia - Islandia. Mecz transmitowany jest... euro2016stream Arka Gdynia- gratulacje (5) gratulacje dla druzyny Arkii Gdynia za awans do ekstraligi. Arka Gdynia... Arka Gdynia Polska-Holandia (3) Witam, proszę o pomoc w wyborze miejsc na stadionie. Chciałbym się wybrać z... Marek mam dwa bilety mecz Polska Holandia 1.06 w Gdańsku (9) Mam dwa bilety na mecz Polska Holandia który odbędzie się 1.06 w Gdańsku.... mamaSzymka Bilety na mecz Polska - Holandia (2) Witam. Sprzedam bilety na mecz Polska - Holandia, który odbędzie się... Matt