Voucher na mecz Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów (2) Witam serdecznie, Chicałbym dziś pójść pierwszy raz na nowym stadionie... Jacek jak kupic bilet na mecz Polska-Niemcy? (2) Kto wie, na jakiej stronie internetowej trwa sprzedaż, bo za nic nie mogę... jurek Kontrola tożsamości podczas meczów na PGE Arenie. (1) Witam serdecznie! Posiadam dwa bilety na towarzyskie spotkanie Polska -... stadzio2
Trening Lechii lub Reprezentacji (1) Witam Chciałem się zapytać czy ktoś wie czy można obejrzeć trening Lechii na... MK Wiadomości w czasie rzeczywistym z 210 źródeł (2) Witam, Chciałbym Wam zaprezentować nasz serwis poświęcony piłce nożnej,... Marcin Zbieramy ludzi do gry w piłkę nożną (1) Zapraszam osoby w wieku 20+ zainteresowane amatorską grą w piłkę nożną na... Raul07 Pogram w piłke nożną w Gdańsku (1) Chętnie dołączę do drużyny która rekreacyjnie gra w piłkę nożna na boiskach... Smolo Szukamy druzyny do zagrania sparingu. (1) Szukamy zespołu który by chciał rozegrac mecz spraingowy z drużyna GTS... Kiero Szuakmy chętnych zawodników do pogrania w zespole GTS Kolbudy II (1) Jezeli lubisz grać w piłke, i cos z tego wychodzi to zapraszamy Cie do nas na... Kiero Zapraszamy do gry w druzynie Olimpia Osowa Liga okregowa:):) (3) witam zapraszamy wszystkich chetnych na treningi wiecej pod numerem gg... xxx Szukam zawodników do drużyny w lidze Red BOX (16) kontakt gg 126 40 753 Pozdrawiam Da Poszukujemy zawodników do gry w B-klasie. (1) Zapraszamy do gry w druzynie GTS Kolbudy II, Kontatk gg 3050864 Bartosz Hołubiec Poszukujemy Trenera do objęcia druzyny z B-klasy. (1) Jest to drużyna GTS Kolbudy II, trenujemy 2-3 razy w tygodniu na boisku w... Bartosz Hołubiec PIŁKA NOŻNA (3) BARDZO CHETNIE POGRAM WIECZORAMI W PIŁKE ART witamy w II lidze areczko!!! (4) gratuluje powrotu na swoje miejsce!!! rzetelny:) kpchelm.futbolowo.pl (1) Klub KP Chełm Gdańsk organizuje nabór na piłkarzy do sekcji seniorów na sezon... costuś Piłkarska Wiosna z Do przerwy 0:1 (1) Poszukuję zespołu dziewczyn do którego mogłabym się dołączyć na turniej Do... Perełka piłka w tygodniu! (1) Witam!Chętnie dołącze do jakiejś ekipy grającej popołudniami lub wieczorami w... Jarek Liga mistrzów FINAŁ opinie po meczowe! (1) Jeśli ktoś nie oglądał skrót i filmiki... DASHE Gdzie obejrzec finał Champions League? (2) Witam! Gdzie najlepiej obejrzeć finał Ligi Mistrzów? Chodzi mi o jakiś pub,... dark