piłkarz amator szuka ekipy do grania (2) Witam mam 27 lat i chętnie bym pograł regularnie w piłkę. tazo27 Szukam drużyny amatorskiej (1) Hej, z chęcią pogram amatorsko w jakiejś drużynie, czy to na orliku czy na... Tomasz Może zorganizujemy jakąś ekipę do gry w Noge na wiosne?? (2) Jakby sie znalazlo chociaz ze 12 osob, ktore nie maja z kim pograc, piszcie... Wojtek
zapraszam chętnych do gry w lidze salezjańskiej w gdańsku. (6) witam Tworząca się z myślą o grze w lidze salezjańskiej drużyna poszukuje... gnom79 szukam drużyny (2) j/w w lidze redbox najlepiej ewentualnie salos. gg 2246638 marcin Szukam klubu (8) Witam. Jestem rocznik 94 i trenowałem w Gedanii, Polonii i Lechii Gdańsk i... D a r i u s z. Szukamy hali do gry w piłke nożną (3) Witam, mam pytanie czy ktoś zna namiary na halę w któej można podtrzymać... Piłkarz piłkarz (2) Czy interesuje cię poważne trenowanie czy tylko gra amatorska od czasu do... rapatey Szukam klubu (1) Jestem z rocznika 99 grałem w gedania gdańsk, i w lechii gdańsk pisać na mój... Barteczek pogram na oruni lub oklicach (2) gra tu ktoś w piłkę? obojętna nawierzchnia. "zawodowcom" którzy prędzej giry... zmaklakiewicz Zajęcia piłkarskie dla przedszkolaków SOCCER KIDS . Ktoś był? (1) Czy ktoś z was był na zajęciach dla dzieci Soccer Kids ( nie socatots , bo... Paulina Halówka/Orliki Gdynia (1) Witam! Razem z kumplem po 22lat chętnie dołączylibyśmy do kogoś, jakiejś... Kasper problemy z wjazdem na parking stadionu (1) Po raz kolejny mieliśmy problem z wjazdem na parking stadionu Arena w... JanuszR. real - barca (5) Siema! Zna ktos jakies dobre miejsce w gdansku sie mozna by obejrzec real -... On. pilka nozna (4) Chetnie wieczorami pogram w pilke w celu poprawy kondycji lat39 amator art szukamy przeciwników do halówki w Gdyni (3) Czołem, grupa ~5 kolarzy górskich szuka przeciwników na cotygodniową halę od... dre PGE Arena (2) czy wiecie,że wg Warki nasz stadion PGE Arena budowany jest...w Gdyni !!... izmat Śląsk - Lechia (1) Witam mam pytanie gdzie mozna zakupic bilety i w jakiej cenie Jasieniak gdzie w Gdyni można pograć amatorsko??? (2) wszystkich życzliwych proszę o info lub namiary na obiekty, ludzi, dzięki... Grzesiek dołączę do drużyny, redbox (2) szybki, z kondycją, wiem jak gra się w piłkę :) wzmocnie pierwszy zespol... Jaro