Pinata Mexican Food

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Artura Schopenhauera 1

Kinga - opinia (1) Ulubiony zdrowszy fast food, który regularnie zamawiamy z mężem. Dużo... Kinga Michał - opinia (1) Bardzo fajne bistro z meksynanskimi smakami. Czesto zamawiam na wynos, ale z... Michał sobmar - opinia (1) Petarda! Wcześniej wziąłem raz jedzenie na wynos, więc odgrzewane w domu nie... sobmar
Szpitalne jedzenie ( lokal Gdynia) (1) To jedzenie nie ma smaku, najgorsza restauracja meksykańska ( to określenie ,... Qba Viva La Mexico (1) Czwarty raz byliśmy z dziewczyną i nie żałujemy; ona standardowo Quesadilla... Michał Meksykańskie niebo w gębie :-) (1) Fajna lokalizacja, super jedzenie. Zjadłem Quesadilla z kurczakiem i muszę... Piotr Zadbajcie trochę bo szkoda fajnego lokalu (2) Byłem dzisiaj. Zachecony fajnym wystrojem klimatycznym rozmiarem i kuszacym... Tomasz Morawiecki Przepysznie! (1) Prawdziwe meksykanskie jedzenie❤️ Smaczniej niz w Meksyku Julia Wizyta w lokalu w Oliwie (1) Samo jedzenie jest ok. Otrzymujemy dokładnie to czego się spodziewamy za... M Najlepszy Meksyk Jaki jadłem! (1) Ekspresowa dostawa, wszystko gorące i smaczne, na pewno tu wrócę. R. Polecam (1) Bardzo smaczna qesadilla. Obsługa w porządku. Fajny klimat. Enemi Najlepsza kuchnia Meksykańska (1) Jako miłośnik i częsty gość w Meksyku uważam, ze Piñata to zdecydowanie... M80 szkoda ze nie ma nic dla dzieci (1) stracona sobota. Pani przyjela zamowienie dla dzieci i dostalismy pikantne... a w Traumatyczne doświadczenie kulinarne (1) Spróbowałem Pinaty w trakcie otwarcia „Podwórka”. Dziwiło mnie dlaczego... Michał M. Opis zamowienia (1) Zdecydowalem sie na burito wegetarianskie (uwaga 19zl). Na wstepie pani... Filip Kapryśna Pinata (1) Różnie tu bywa, smaki nierówne, obsługa podobnie. Przepraszam bardzo ale... Ka Porażka na wszystkich możliwych płaszczyznach (3) Czekałem 2,5 godziny, quesadilla była zimna, sosy były 2 a nie 3, obsługa... Artur R. Bardzo polecam! (1) Byliśmy wczoraj zachęceni opinią w artykule dot.quesadilli. Wzieliśmy dwie... magda Jeżeli macie znajomych z Meksyku, musicie ich tam zabrać! (1) Meksykanin od kilku lat mieszkający w Polsce powiedział mi, że wreszcie... Iberofil Bez szału (1) Lokalik malutki (4-5 stolików). Burrito mocno przeciekające od spodu - palce... TomStar