Ewa i Aleksander - opinia (1) Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem fotografa na ślub i wesele to z całego... Ewa i Aleksander Aleksandra - opinia (1) Oglądając portfolio Piotra na długo przed naszym ślubem wiedziałam, że to... Aleksandra Tomasz Smol - opinia (2) Piotr jest niezwykle profesjonalnym, komunikatywnym i otwartym na pomysły... Tomasz Smol
zdecydowanie polecam! (2) Z okazji 30-rocznicy ślubu rodziców zdecydowaliśmy się sprezentować im... Magda Wspaniała pamiątka z wesela (1) W zeszłym roku odbyło się nasze wymarzone wesele, które w wspaniały sposób... Alicja Sadowska Profesjonalizm połączony z kreatywnością (1) Piotra polecili nam znajomi i z pewnością był to świetny wybór. Od... Marcin Jażdżewski Praca z Piotrem to przyjemność, zdjęcia są po prostu genialne (1) W dniu ślubu każda para młoda chce mieć wszystko pod kontrolą. Kontrolę nad... Magdalena Platokos-Pawłowska Polecamy w 100%! (1) Wybór Piotra na naszego fotografa była naszym strzałem w dziesiątkę! Piotr... Agnieszka i Adrian Polecam 100% Zadowolenia!! (1) Pierwszy raz wybrałem się na sesje plenerowa i od razu trafiłem z internetu... Przemek Polecamy współpracę z Piotrem (1) Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Piotrem, który wykonał dla nas... Martyna i Mateusz Zaufalismy profesjonaliscie! (1) Bardzo, ale to bardzo serdecznie dziekujemy za uwiecznienie naszej milosci na... Berni i Michal Najlepszy fotograf ślubny! (1) Jeżeli szukacie w pełni profesjonalnego fotografa na ślub to dobrze... Patrycja i Grzegorz Utalentowany profesjonalista z klasą :) (1) Wiedziałam, że zdjęcia będą jedną z najważniejszych i najpiękniejszych... Aneta i Marcin Pełen profesjonalizm (1) Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Piotra podczas naszego ślubu oraz... Ania i Kuba Topowa usługa fotografii ślubnej w Trójmieście ! (1) Jako że pasjonujemy się fotografią w życiu bądź czasem na niej "dorabiamy" ze... Bartek & Basia Podziękowania :) (1) Jeżeli szukacie kogoś kto jest profesjonalny w stu procentach i dostarczy Wam... Martyna Doskonaly wybor (1) Obawialismy sie przewidywalnych i ustawianych zdjec, jakie w wielu albumach... Dominika Cody Same szóstki! (1) Pan Piotr byl bardzo spontaniczny (rodzina przyjechala z za granicy i byly to... Paula Reinhard Super współpraca! (1) Dziękujemy za piękne zdjęcia! Super współpraca oraz bardzo szybka realizacja.... Paulina Serdecznie polecam, nie znajdziecie lepszego (1) To się nazywa uchwycenie wspomnień! Podczas naszego ślubu zadbał o każdy... Ania