Kasia - ocena (1) Bałam się adaptacji - niepotrzebnie. Trzeciego dnia dziecko zostało z paniami... Kasia jwp - opinia (1) SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jwp Miejsce godne polecenia. (1) Super opieka. Dbanie o rozwój dziecka. Jerzyk
tata Andrzej - opinia (1) Super przedszkole. Dużo fajnych zajęć i wycieczek .. aż dzieci wracać do domu... tata Andrzej szczerze polecam! (1) Szczerze polecam to przedszkole- był to "drugi dom" mojej córki przez... mama Julki...tęskniącej za pania POLECAM !!!! (1) Gorąco polecam „Przedszkole Piotruś Pan” ze względu na... mama Oliwii Pełny profesjonalizm!!! (1) Polecam serdecznie to przedszkole. Panie opiekunki są bardzo miłe, mają... Joanna Chudoba Polecam ! (1) Mój syn uczęszczał do przedszkola Piotruś Pan przez 3 lata. Jest tegorocznym... Mama 6 latka Amelka 5 lat (1) Serdecznie dziękujemy Paniom prowadzącym grupę Marynarzy P. Monice i P.... mama serdeczna opieka (1) Jestem bardzo zadowolony z opieki nad córkami.Na tyle, że teraz kiedy starsza... Tata 2 córek POLECAM !!! (1) Gorąco polecam Przedszkole Piotruś Pan. Moja córka spędziła tam 2 lata i... SYLWIA zaniepokojona mama (7) Moje dziecko chodzi prawie rok do przedszkola(najmłodsza grupa)od pewnego... S mama 4,5 latki (1) jestem bardzo zadowolona z przedszkola. córka bardzo lubi tam chodzi i to... zadowolona mama zajęcia pokazowe (1) Miałam okazję obejrzeć zaj.pokazowe w najmłodszej grupie.Pani wychowawczyni... K K Bardzo dobra opieka (3) Mam 2 dzieci w przedszkolu.Dzieci sa zadbane, zawsze Panie wiedzą co się... Mama piotruś pan (2) Przedszkole oceniam pozytywnie, ale Pani dyrektor powinna wziąć się do galopu... M piotruś pan (3) Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie czy dyrektorka jest również... maja POLECAM! (1) Witam, mój syn korzystał z opieki w przedszkolu przez trzy lata. Uważam, że... Magda (mama Michała) ? (1) mnie równiez zastanawia to,czemu usuwane są niekorzystne komentarze...??... Jamnika POLECAM!!! (1) Polecam!! Synek z wielką chęcią uczęszczał codziennie do przedszkola. Bardzo... g&g