Pizzeria Papryczka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bieszczadzka 19

Bardzo dobra! (1) Zawsze zamawiamy telefonicznie,już chyba 10 może 13 razy,zawsze dobra i... Ulica Jaworzniaków nie polecam (1) Pizza spalona, brak skladników na pizzy Kasia NIgdy więcej (1) Czas oczekiwania na pizze - 2,5 GODZINY o czym nie zostałam uprzedzona! Pizza... Mazia
Nie polecam (1) Ciasto nijakie. Prawie brak sosu. Pepperoni na lekarstwo , a ser podłej... zawiedziona O jeden raz za dużo (1) Zamówiłam pizzę na średnim cieście z pięcioma dowolnymi dodatkami. Otrzymałam... Kasia .... (1) Zamówione dwie megapizze i jedna średnia a otrzymaliśmy dwie mega i jedną... Magda przepyszne ciasto!!!! (1) Dziś jedliśmy pizzę z Papryczki po raz pierwszy, poprosiliśmy o cienkie... ola pizza nie ta (1) Zgadzało się wszystko (nazwa pizzy na paragonie, cena, dodatki) oprócz... ts Kiedyś byli na prawdę super (1) Jestem stałym klientem, zamawiałem nie raz u nich pizze i inne dania, kiedyś... były stały klient super! (1) Polecam, naprawdę warto! Pizzeria inna od reszty. Wyróżnia się tym, że dania... Kama zimno (2) Pierwszy raz bylam z mezem, bylo zimno, ale jakos przetrzymalismy. Ostatnio... ... POLECAM (1) SMACZNIE, MIŁO, TANIO, POLECAM !!! ISZA Super miejsce (1) Smaczne i tanie jedzenie,najwiekszym atutem jest dość tanie i zawsze... Stały klient Polecam (1) Bardzo polecam extra mila obsluga i pyszne jedzenie. Adi nie polecam (1) Dwukrotnie zamawiałam pizze z tej restauracji a raczej baru.Raz rok temu była... aliz Pysznie. (1) Bardzo miła obsługa, szybka dostawa. Jedzenie też bardzo dobre. Pizza na... Anna MA SA KRA !! !! (1) Szybko szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy cokolwiek zjeść, na nasze... Majka Dawno nie jadłam czegoś tak paskudnego (1) Nastawiłam się na pyszny gyros z frytkami. Dostałam coś dziwnego, co nie... Ania Fatalnie!!! (1) Zamówiłem jedzonko przez szame.pl Czas zamówienia jak trzeba...30... Dym Nie polecam - obsługa tragiczna - pozdrowienia dla Pani przyjmującej zamówienia (2) Proponuję przynajmniej otworzyć pizze przy kierowcy. Do mnie dojechała... kaychek