PORAZKA!!! (1) Polowa pizzy znajdowala sie na kartonie, w dodatku dlugi czas oczekiwania i... Rafal Polecam innym ale... (1) powiem w prost często bywam w la parmie na kartuskiej ze znajomymi,nie ma... Kubala488@wp.pl Oszustwo (1) Pizza która podaja na Brzeźnie ( nie wiem jak na kartuskiej ) opisana jakos... Marek
Świetne miejsce z "domowym" jedzeniem :) (1) Trafiłam tam ze względu na ceny, a okazało się, że jakość jest naprawdę... A Anonim - opinia (1) Ostatnio troszkę zmienili moje ulubione piersi z kurczaka po bolońsku, ale... Anonim Generalnie mowiac.. (1) Jestem stała klientka wraz z rodzina,zawsze zamawiane jedzienie było super... stali klienci Kiepska obsługa (2) Za długo się czeka, technologia robienia pizzy rodem z jakiegoś filmu S-F.... ZuZi Bardzo smacznie (1) Korzystam z usług pizzerii juz od dłuzszego czasu i uważam, że pizze są... Malinka Najgorsza pizza jaką jadłam!! (1) Ciasto spalone, nierozdzielone paski szynki, okropna w smaku-tyle mogę... mała Pierś kurczaka z sosem bolońskim (1) Pierś z sosem bolońskim Uwielbiałem technikę w podstawówce. Mało tego. Do... Hector Van Garrett Sara - opinia (1) Dla mnie jak na razie najlepsza, jaką jadłam z Gdańsku.Mieszkając we... Sara NIE POLECAM (1) składając zamówienia zapytałam jaki jest maksymalny czas oczekiwania, pani... KASIA Zmiana na gorsze (1) Zmiana na gorsze Zamawiałem często, aż tu nagle dostałem pizzę zupełnie inną... KLem Godna polecenia pizza (1) Często zamawiam pizzę z pizzerii na ul. Kartuskiej i uważam, że jest ok -... Kasia winchert - opinia (1) bardzo smaczna pizza i ciepła. winchert CORAZ GORZEJ (1) JESTEM STAŁA KLIENTKAOD SAMEGO OTWARCIA I UBOLEWAM NAD CIAGLE MALEJACYM... MARZENA PYSZKA Moim zdaniem najgorsza pizza w mieście !!! (1) Zamówiłem pizze rimini dostałem bardzo spaloną zjesc sie jej nie dało a zeby... Biały Dobra pizza (1) Wszystko w porządku, szybka dostawa ( gratis ) miła obsługa telefoniczna,... MM realizacja zamówień straszna (1) Zamawiam, czekam godzinę, Pan przywozi jedzenie ( 2 zestawy obiadowe),... elficaela jeden szef a filie na różnym poziomie (1) często zamawiałem pizze w pizzerii Parma, na ulicy łozy 3 zawsze była dobra i... Karol