Urodziny (1) Po raz kolejny się nie zawiodłem. Organizacja świetna - wszystko na czas i... Sebastian B Restauracja pod Lipami (1) Serdecznie polecam kuchnia pydzna obsluga super. Anna Cegielkowska Gorąco polecamy (1) Miły, przyjemny klimat i wystrój, uprzejma obsługa. Zamówiliśmy "koryto... Ania i Michał
Sylwester 15/16 (4) Jednym słowem, masakra,jedzenie beznadziejne,wszystko bardzo brzydko... Kinga Zabawa Sylwestrowa (1) Fajna impreza w dobrym towarzystwie i przy dobrym jedzeniu, zwłaszcza wędliny... Zuza Sylwester2015 (1) Super impreza, wybawiłem się za cały rok, obsługa na 6, zawsze obecna i w... Adam bal sylwestrowy (1) Rewelacja pod każdym względem jedzenie prima , muzyka super nogi same... iwona gorzkiewicz Bal sylwestrowy (1) Witam zabawa byla superr , muzyka dla kazdego , jedzenie pyszne . Klimat jaki... Alicja Slas polecam (1) Byłam w Oberży dwukrotnie,pierwszy raz na kolacji Walentynkowej, drugi raz... Magda Polecam (1) Organizowałam w tej restauracji 1 urodzinki synka. Bardzo klimatyczne... A&K Polecam w 101 % !!!! (1) Polecam wszystkim Oberże pod lipami.Wyprawiliśmy tam wesele 19.07.2014 i... Andrzej i Romana Polecam (1) Dwukrotnie miałem tam przyjemność chrzciny swoich pociech i się nie... Robert sobotni obiad (1) Postanowilismy zjesc obiad właśnie tutaj jako ze mamy swiadomosc dobrej... P. Polecam Oberżę Pod Lipami (1) Polecam! Przede wszystkim bardzo miła obsługa, która potrafi dobrze doradzić.... Tina Pod Lipami Łęgowo Magda i Daniel 10.08.2013 (2) Witam. Organizowaliśmy przyjęcie weselne w hotelu "Pod Lipami" w Łęgowie. Na... Magda i Daniel Równia pochyła - niestety (1) Lubiłem ten lokal , czasem zajeżdżaliśmy z małżonką na pierogi czy inne... Jacek Ukryty skarb (1) Witam - polecam goraco ta restauracje i hotel! Wyprawialismy tam wesel i bylo... Panna Mloda Wesele 30 czerwca 2012 (1) Witam. Organizowaliśmy przyjęcie weselne w hotelu "Pod Lipami" w Bystrej.... Kajetan Preiss Komunia (1) Korzystałem z usług restauracji, zorganizowanie komunii należało do... tomasz ż. obiad weselny (1) Obiad weselny Gorąco polecam lokal "Oberża Pod Lipami" wszystkim, którzy... Lidia Boss