Pod Zegarem

Pensjonaty, wille

Gdańsk, Wierzbowa 2

Karolina - opinia (1) Pyszne jedzenie w odpowiedniej cenie z profesjonalną obsługą. Przyjazne... Karolina Ania - opinia (1) Z usług lokalu korzystaliśmy wiele razy, czy to przychodząc na obiad, czasem... Ania W zestawie przypraw jest chyba tylko sól (1) Pierwsze zamówione jedzenie (ryby oraz barszcz) były w miarę dobre, więc... Martyna
Zawsze spóźnienia (1) Dziś zamówiłem dwa dania dnia z restauracji pod zegarem to byl błąd. Pani... Mariusz Super! (1) Pojechalismy z mezem i synkiem na obiad do restauracji pod zegarem. Z... Monika Drugie danie tak - zupa zdecydowanie nie (1) Do drugiego dania w zestawie obiadowym nie można się przyczepić. zawsze... b.g. polecam każdemu (2) Nie rozumiem takowych opini ponieważ bylem w lokalu i jem tam nie od dziś i... on Zawiedziony. (1) Zamowiny placek po cygansku. Wersja papierowa placka usmazonego duzo... RADEK POLECAM! (1) Pierwszy raz zamówiłam jedzenie. Danie dnia składające się z zupy oraz dania... Anonim Nigdy się nie zawiodłem! (1) Od kilku lat zamawiam jedzienie Pod Zegarem - to jest nie do pojęcia, że ani... Mateusz pyszne jedzenie (1) Byłem tam 5 raz na obiedzie. I znów zachwycony. Przyznam, ze pierwszy raz... Andrzej Mile zaskoczony (1) Znajomy polecił to miejsce podczas rozmowy o prostym. domowym i smacznym... sitrec Polecam (1) Bardzo fajny lokal, z kilku względów: - zawsze smaczne i świeże żarcie -... satan Smacznie....Polecam Bitki Wołowe.... (1) W niedziele byliśmy z rodziną na obiedzie ,było smacznie jak zawsze ,ale... Magda Zaówienie na telefon (1) Dość często zamawiałam ,,danie dnia,,ale po ostatnim szaszłyku już tego nie... Karolina Pysznie!! (1) Przychodzimy z rodzina na obiadki. Jedzenie pyszne a pierogi z jagodami palce... klientka Natalia B - opinia (1) Bardzo mila i uprzejma obsluga. Dania podane szybko i ladnie przybrane.... Natalia B przyjęcie weselne - bardzo zadowoleni Państwo Młodzi (1) Pod Zegarem - to cudowne miejsce, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania... Magda Lokal jest super! (1) POD ZEGAREM byłam na rodzinnym obiedzie ale również wyprawiałam urodziny... goja Mile zaskoczeni (1) Nocowaliśmy w pensjonacie kilka razy .Potrzebowaliśmy nagle szybkiego noclegu... małżeństwo 50