Polskim busem w nocy... (8) hej, planuję podróż tym transportem w nocy i zastanwiam się czy jest to... kalka polećcie domek tak w okolicach między krakowem a zakopanem (3) Planujemy tygodniowy wypad w lipcu z dziećmi. Chcemy wynająć domek może ktoś... ja Nie ma już bezpośredniego pociągu do Zakopanego??? (9) Sprawdzam połączenia i wszystkie pociągi z przesiadkami,podróż zajmuje 17... ja
Toruń - gdzie nocleg? (1) szukam taniego noclegu w Toruniu! emila Święta na Kaszubach, polećcie jakiś ośrodek. (3) Czy mógłby ktoś polecić ośrodek gdzie organizują Święta Bożego Narodzenia,nie... aga Na wakacje z dzieckiem - z którym biurem? (1) Bardzo bym prosiła aby mi ktos polecił dobre biuro podróży. Monia Krótka ankieta - Meksyk (magisterka) (1) Proszę o pomoc w postaci wypełnienia krótkiej ankiety na potrzeby pracy... studentturystyki kto był w Białce Tatrzańskiej na nartach z dzieckiem (1) mam pytanie ponieważ szukam miejsca dla os dor +dziecko 6 lat proszę o radę w... goralka Ile czasu się jedzie ze Słubic do Gdyni? (3) Mam pytanie - ile czasu się jedzie autokarem ze Słubic do Gdyni ? Tak - pi... Asia Legoland samolotem krok po kroku. (7) proszę o wskazówki i może namiar na stronkę, biuro skąd załatwiać. Znalazłam... miki szukam agroturystyki w Żywcu lub okolicach (1) Jak w temacie. Najlepiej jakby były tam zwierzęta kozy, owce, konie, krowy,... inka5 fajne miejsce w Toruniu? (3) wybieram się na kilka dni do Torunia.Samo miasto znam bo bywałam,ale polećcie... Monia Zjazd na studia - Wawa (3) Jutro mam pierwszy zjazd na studia - tzn drugi, bo na pierwszym nie byłem.... Klemens Wygodnie samolotem? Tak, ale nie z Eurolotem! (2) Bilet na samolot kupujemy zazwyczaj, gdy zależy nam na wygodzie i szybkości... internauta samolotem Trójmiasto-Hamburg (4) Gdzie znajde jakies tanie połączenie lotnicze :) stokrota z jakim biurem na narty? (4) Od dwóch tygodni mieszkam w Gdańsku i nie znam za dobrze miasta. Czy może... user_138615237442 Ośrodek nad jeziorem - jaki polecacie? (29) dziewczyny, pomóżcie - szukam fajnego ośrodka nad samym jeziorkiem,... nusia85 Wakacje w Turcji -ktoś był? (4) Witam 01.10 wybieramy sie do Turcji z 4 letnia i 6 mc corka. Ktos byl moze z... kasia Wyjazd za granice dziecka, a prawo-pomoze ktos? (7) Witam, mam pytanie, ja wraz z corka chcialybysmy poleciec do Anglii, problem... Natasza Bory Tucholskie - kojarzy ktoś to miejsce z zdjęcia? (2) http://www.finformation.eu/wp-content/uploads/2012/10/wpid-wycieczka-na-lonie... k.a.