Krzysiek - ocena (1) Pan lekarz E. nie potrafi poprawnie wystawić karty zgonu. Niepotrzebne nerwy... Krzysiek Grzegorz - opinia (1) Bylem dzisiaj z 2 synami. Lekarz Ewa Torbicz to jakas pomylka. Ta Pani nie... Grzegorz Sylwia - opinia (1) Właśnie wyszłam z pogotowia. Jestem bardzo mile zaskoczona. Pan dr E.... Sylwia
Stefan - opinia (1) W dzien nie udało mi się dostać do lekarza w przychodni wiec ledwo żywy( z... Stefan Śpiewaczka12345 - opinia (1) Moim zdaniem dobre pogotowie. Lecz jedna Pani według mnie była niemiła,... Śpiewaczka12345 M. - opinia (1) Zapewne wszystko zależy od osoby, pory itd. ale my trafiliśmy na bardzo... M. Joanna - opinia (1) NiŚOZ, bardzo miły personel, profesjonalna pomoc rzetelne wskazówki Joanna 83-000 - opinia (1) Udzielono mi pomocy b.szybko,opieka chirurgiczna, pielęgniarek 83-000 Mala - opinia (1) Byłam dzisiaj o 5.00..Lekarz wściekły,ze go obudzilam!!!!!!!Nawet mnie nie... Mala Masakra (1) Lekarz internista złości się na sam widok pacjenta- cytuję "marnuje jego... Aga Nocna opieka (1) Wrażliwość i uczynność lekarzy można porównać to rzeźni, skoro już jesteś to... Emilia Nikomu nie polecam czekać w kolejce (1) Dzień dobry, Jadąc na pogotowie z dzieckiem nie spodziewałam się, że Pani... Mama Masakra!!!! (1) Półtorej godziny czekania w kolejce do chirurga A na wejściu do gabinetu... Paweł