Polecam szkołę Cosinus

Temat dostępny też na forum: Cosinus
Zapisałam się do szkoły cosinus i? I jestem zadowolonym słuchaczem w Gdańsku na kierunku Technik Usług Kosmetycznych :) Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia to zapisy trwają do 31 października, a więc jest jeszcze możliwość! :) Szkołę wybrałam z polecenia i naprawdę jestem usatysfakcjonowana. WARTO! W szkole panuje dobra energia, gdzie idąc tam czujesz że w trakcie nabywania doświadczenia zbliża Cię do realizacji Twoich planów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kończyłam kosmetykę w Cosinusie w Gdyni;) Mega polecam ! BArdzo fajni nauczyciele, a do tego trafiła mi się super grupa i na zajęcia przychodziłam z przyjemnością. Zajęcia i kosmetyki bezpłatne ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osobiście również mogę polecić cosinusa, szkoła bardzo dobrze naucza a do tego jest darmowa i zaoczna co ułatwia łączenie pracy z nauką :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ode mnie też 5.0. Szkoła uczciwa, kadra zna się na rzeczy,a zajęcia ciekawe. Nic więcej do szczęścia. No i jest za darmo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam :) cosinus to dobry wybór, szkoła za darmo, system zaoczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również serdecznie polecam cosinusa, uczę się w tej szkole i jestem pozytywnie zaskoczona poziomem nauczania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłam na masażystę, super kierunek serdecznie polecam szkołę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wybrałem masażystę i też jestem bardzo zadowolony z cosinusa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chodzę na technika usług kosmetycznych, pobieram również zaświadczenia i dostaję je bez problemu jak mam obecności :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również gorąco polecam cosinusa, bardzo bardzo dobra szkoła policealna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0