Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

Witam,
Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku...

Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

POLECAM na chełmie za amanda i zabka po schodach sie wchodzi nie znam adresu niestety:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

Polecam również na Chełmie, bodajże ul. Witosa/Dragana nad myjnią i warsztatem. Mowa najprawdopodobniej o tym samym co poprzedniczka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

polecam Magic Sun na zaspie na pasie startowym. 6 łóżek- każdy znajdzie cos dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

Drogie Panie! Idealne solarium jest na Chełmie znajduję się nad Myjnią samochodową wchodzi się tam do góry po schodach.

Sun-Center Solarium

ul. Dragana 13 E

58 300 43 15

Gorąco POLECAM Wszystkim Paniom i Panom!

Zawsze czyściutkie łózka,sympatyczna obsługa i BAARDZO DOBRE LAMPY OPALAJĄCE!

Korzystam z tego solarium - szczerze POLECAM!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

ostatnia Pani to powinna sie podpisac wlascicielka solarium a nie klientka;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

chciałabym powiedzieć ,że te solarium na chełmie po schodkach na ul Dragana to NIE JEST SOLARIUM SUN_CENTER,solarium SUN CENTER zostało przeniesione na Chełmie na ul cieszyńskiego 1 a
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

bardzo drogie solarium 10 MIN. 30 ZŁ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo drogie solarium 10 MIN. 30 ZŁ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

Costa Rica na Żabiance . Na stronie znajdziesz wszystkie szczegóły
http://www.solarium-costa-rica.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

A ja nie polecam tego solarium, o którym była mowa wcześniej - na Dragana "po schodkach" .. Po ostatniej wizycie jestem zszokowana i zawiedziona brakiem wiedzy na temat lamp i łóżek dziewczyny obsługującej solarium. Poszłam pierwszy raz po kilkuletniej przerwie i znowu na kilka lat chyba jednak odpuszcze.. Widząc moją skórę, karnację.. osoba obsługująca solarium nie powinna polecać mi tak mocnego łóżka.. Poszłam na 7 min według zaleceń, teraz wiem, że i po 3 min byłoby dosyć dla mojego "stanu" skóry.. Jestem poparzona, bardzo źle się czuję.. Musiałam pójść na zwolnienie lekarskie. Więc stanowczo odradzam nowym klientom, którzy nie znają łóżek i ich mocy, bo na pomoc obsługi raczej liczyć tam nie można.. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

W śródmieściu podobna sytuacja. Pani nic nie wie i odsyła mnie do internetu. Pracę ma, ciepło ma, ale pewnie języka polskiego nie zna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

Jak będziesz po drodze to w Gdyni na Morskiej jest solarium Malibu, porównaj efekty opalania, bo moje znajome to z Gdańska do tego solarium jeżdżą. To solarium nowe http://www.solariummalibu.pl ostatnio mieli fajny konkurs na facebooku, każdy wygrał :) warto było brać udział.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

najlepsze solarium - sun city na przeciwko galerii baltyckiej
opalam sie tylko na lozkach 5 i 3
3 jest stojace, lepsze na cialo
5 jest lezace, lepsze na twarz

na 5 obecnie sa swiezsze lampy

ale najlepiej moim zdaniem jest je mieszac bo stojace zawsze opali lepiej niz lezace bo zawsze sa tam mocniejsze lampy wsadzone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Solarium Hawana ;) dobre ceny i fajny, nowoczesny sprzęt oraz jest możliwość opalania się na stojąco
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsze solarium w Gdańsku to Solarium KiD :)
Mają dwa oddziały przy al. Grunwaldzka 66 Gdańsk Wrzeszcz (tel. 58 350 59 46) i ul. Subisława 29 Gdańsk Żabianka (tel. 513 209 200)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kid na żabiance!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

Solarium SunVegas na Letnicy!
Bardzo polecam, nowe solarium, a dziewczyny znają się na rzeczy. Warto odwiedzić i porównać z innymi solariami w Gdańsku, bo różnica jest ogromna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...