Pub Polskie Kino

Puby

Gdańsk, Szeroka 97

Miejsce z klasą!!! (1) Miejsce z klasą..Nie jest to typowy bar 4/8..Dla mnie największy plus za dużą... Marcin k NIE POLECAM! (2) Miejsce pomyłka, nie podobało mi się, byłam tam na szczęście tylko raz.... Ktosiowa WORST PUB EVER (2) nie polecam niczego w tym pubie! p
piwo (1) Polecam goraco najlepsze piwo w gdansku perelka chmielowa z kija i to jeszcze... Grisza polecam i ja! (1) obsługa sympatyczna, ceny typowo studenckie, wystrój daje nam namiastkę kina.... K. Mirek1954 (1) Popieram w całej sprawie. Jutro tam wpadnę. Polecam!! Mirek niedoceniany (1) Byłem pierwszy raz i nie żałuję, bardzo niedoceniany lokal. Wystrój bardzo... asads Kolejny PUB z serii zapitki i zakąski (6) zapitki i zakąski... piwa nie ma co recenzować ;) ceny również takie same jak... Antek świetny pub (1) świetne, klimatyczne miejsce w końcu w gdańsku mamy pub w bardzo dobrych... kinga Duzy pozytyw (1) Naprawde ciekawe miejsce..Duza odmiana w stosunku do innych niejsc tego... Wojtek Rewelacja !!! (1) Byłem ze znajomymi i bawiliśmy się naprawdę sympatycznie! Dużym plusem jest... Johnny Procentowo filmowe atrakcje w przystępnej cenie (3) Bardzo przyjazna atmosfera, przystępne ceny, dogodna lokalizacja -... ATA SUPER PUB SUPER MIEJSCE! (1) Tak jak wyżej. dzikidingo Pub godny polecenia!!! (1) Idealny pub na spotkanie ze znajomymi,super klimat,czysto i schludnie,ceny... Aga Mistrzostwo (1) Czegoś takiego brakowało w Gdańsku. Najlepszy Pub w Trójmieście. Nic dodać... Mat SUPER!!!!!!!!!!!!! (1) Byłam wczoraj i dla mnie super. Wystrój ciekawy,inny niż wszędzie, alkohole w... Madzia