Pub Polskie Kino

Puby

Gdańsk, Szeroka 97

ice hockey - ocena (1) Jeden z najlepszych ... Shoty chyba najlepsze w Gdańsku Obsługa bardzo miła... ice hockey Sim - ocena (1) Wszystko jak zwykle ok Sim Maciej - opinia (1) Miła atmosfera,duży wybór, dobra lokalizacja.Polecam to miejsce. Maciej
dom - opinia (1) swietny lokal na posiadowke, przystepne ceny, przepyszne nalewki, nie... dom Dla mnie najlepsza obsługa (1) Chętni do opowiadania drinków i piwek ! Z całego serca polecam Jan Rewelacja (1) rewelacyjny lokal. Obsługa świetna , alkohole w dobrych cenach , klimat... Grzegorz Polecam (1) Bardzo miły lokal z wyjątkowym wystrojem. Miła obsługa, pyszne nalewki,... Warszawiak o co chodzi z cenami? (5) Zastanawia mnie jedna sprawa. Wielokrotnie byłam w Polskim Kinie ze... Kasia Ochroniarz psuje calosc (1) Nie moge narzekac na menu. Tatar smaczny. Ale ochroniarz przepychajacy mnie... Szymon Ogólnie dobrze. (1) Miejsce samo w sobie w porządku, ale ochroniarz odnoszący się wulgarnym... Agata brak możliwości płacenia kartą (1) Już w każdym miejscu można zapłacić kartą. Tam takiej możliwości nie ma.... just19991a Zakąski z dodatkami ;) (1) (...) Generalnie 2 tosty z szynką i serem za 8zł to przesada. Lepsze jadam w... Koliberek Beznadziejna obsluga (1) Pani od sprzątania bardzo niemiła. Pan ochroniarz uważa sie za Boga. Oprócz... Mateusz nie za ciekawie (2) jedzenie i alkohol, jak w każdym tego typu bistro ok, plus za nalewki domowej... monia Sylwester w Polskim Kinie (2) Byliśmy grupą znajomych w Pubie Polskie Kino na Sylwestra. Impreza do bani,... Maiusz straszliwy wystrój (2) Okropne malowidła, okropne portrety na suficie, malunki pod barem jak z... dsghdfsgh Klimat (1) Kiedyś jeden z moich ulubionych lokali, obecnie staram się nie pojawiać.... A. DLA MNIE BOMBA!!!!!!!!!!! (1) Byłem spróbowałem i jest ok. Fajne miejsce, bardzo dużo różnych alkoholi,... Maniek niron - opinia (1) Bardzo fajny pub, jeden z lepszych w gdańsku. Ciekawy klimat. Szkoda, że jest... niron Muza (1) Muza monotonna jak widok pola uprawnego z lotu ptaka a nawet gorzej Agent iwans