skoda octavia (1) witam wszystkich czytających tą opinię , która oczywiście jest bardzo... Cezary Polecam ten warsztat montażu lpg. (1) Warsztat wykonał instalację gazową naprawdę profesjonalnie.Bardzo dbają o... Darek Wymiana wlewu gazu (1) Odstawiłem samochód z samego rana, a popołudniu był już do odebrania.... Mateusz
Gorąco polecam warsztat (1) Serdecznie polecam warsztat, fachowa obsługa. Szybko,sprawnie i bez... Ania Rzetelnie, skutecznie, szybko (1) Drugi raz korzystałem z usług tego warsztatu i kolejny raz mnie nie zawiedli.... Mariusz Montaż instalacji gazowej (1) Bardzo solidna i profesjonalna firma. Montaż mojej instalacji BRC przebiegł... Krzysiek Nie polecam (2) Absolutnie odradzam korzystanie z tego zakładu, fachowosc marna problemy z... Marek Kierowałem się opiniami na trójmiasto.pl oraz znajomych ale trochę się zawiodłem (1) Po założeniu instalacji zaczęły się problemy musiałem jeździć po kilka razy... Pechowiec polecam (1) Polecam - zakładałem instalację do swojej Toyoty E11 z 2001 w listopadzie... Piotr Ł. polecam 100% (1) bardzo dobra fachowa i uprzejma obsługa w normalnej cenie bez zdzierania i... mercedes s430 bardzo pozadny warsztat i solidnie zrobione i mila obsluga (1) bardzo dobry warsztat polecam miałem problem bo auto nie chciało się... renault megan z pruszcza pełen profesjonalizm (2) Mam instalację DT Gaz System i prawie we wszystkich warsztatach w Gdańsku nie... ania szybka i fachowa obsługa (1) Od pewnego czasu nie mogłem sobie poradzić z instalacją w VW Routan 3,8L.... tomek Polecam (1) Super, kolejny raz szybka i fachowa naprawa. Tym razem polutowanie kabelków i... Mateusz audi a4b5 1.8 1995 BRC (1) Instalacja BRC seq 24 robiona około 5 lat temu, po 2-ch latach uszkodził sie... Robert Sz. Zadowolony Adam (dziękuje za farbe :)) (1) Bez umawiania, zapisów na godzinę wjechałem wyjechałem i gitara. Auto działa... Adam Szybko, sprawnie i z pomysłem (1) Po wykonanym telefonie natychmiast zapraszają do warsztatu. Otwarci na... R.J. Zadowolony kierowca (1) Parę dni temu miałem montowany system LPG w tym serwisie. Perfekcyjna i... Norbert ZDECYDOWANIE POLECAM! (1) W serwisie POMA AUTO GAZ instalowałem już kilka instalacji, jest to najlepszy... Mikołaj Reprogramowanie sterownika gazu (1) Na reprogramowanie mapy zapłonu/doboru mieszanki umówiłem się tego samego... Maciej