Przegląd instalacji i wymiana filtrów (1) Bardzo dobry kontakt. Dzwoniłem rano, po 12 miałem być na przegląd, cała... Alex Naprawa (1) Jestem w szoku ,byłem u 3 gazowników nikt nie wiedział o co chodzi ,tu tylko... Czerwony GOLF Podziękował (2) Za podejście do klienta,fachową i bardzo profesjonalnie założoną... Janusz
ŚWIETNY WARSZTAT (1) BYŁEM NA PRZEGLĄDZIE INSTALACJI BARDZO DOBRA I FACHOWA OBSŁUGA CENY... OPEL ASTRA Polecam bardzo (1) Robiłem tydzień temu wymianę wtryskiwaczy w Chrysler Pacifica.Jestem bardzo... Mirosłąw Zadowolony klient (1) Witam, założyłem już w firmie Poma dwie instalacje gazowe, do Skody Fabia II... Adam B zadowolony klient (1) Witam. Dziś zawitałem do Poma-gaz już po raz kolejny. Przywitała mnie jak... mat_mro Super (1) Zamontowałem gaz w Avensis 1.8 Spisuje się świetnie. Na czas montażu dostałem... Michał żetelna firma (2) widać że chłopaki chcą aby klient był zadowolony , a to podstawa marek Renault Megane 1.6 16v 113km (1) Bardzo Profesjonalna robota , Fachowcy bardzo polecam ten warsztat!! Karol naprawde polecam (1) regulacja instalacji gazowej wykonana bardzo szybko, bardzo dobrze i... zadowolony klient Fachowo, szybko i uczciwie (1) Problem instalacji gazowej został należycie i profesjonalnie zdiagnozowany.... Piotr DZIĘKUJĘ !!! (1) Wielkie dzięki za POMOC w uzdrowieniu auta. Za cenowe pójście na rękę! Za... Paweł Taraszkiewicz Miło, przystępnie, profesjonalnie (1) Jestem klientem od kilku lat więc mogę śmiało stwierdzić, że firma idzie w... Długas Jak najbardziej polecam! (1) Fachowa i profesjonalna obsługa. Chłopaki znają się na rzeczy. Wielokrotnie... M FAJNY WARSZTAT (1) Korzystałem już kilkakrotnie z usług warsztatu, zawsze profesjonalna i miła... VOLVO jest ok (1) jest ok piotr-gdansk FACHOWO WYKONANA ROBOTA! (1) Fachowo wykonana robota, dobre podejście do klienta, widac że chłopakom... LESZEK POLECAM (1) NIE MA CO SIĘ ROZPISYWAĆ TYLKO JECHAC I ZAKŁADAC TAM INSTALACJE CENY OK... adam Profesjonalne podejście do klienta (1) Chciałbym wszystkim polecić warsztat Poma. Pracują tam naprawdę... Kuba