Pawel - opinia (2) Szybko, milo, sprawnie, tanio. Bardzo polecam ! Pawel Asia - opinia (1) Najlepsi eksperci . Polecam z czystym sumieniem . Asia 123 - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa, krótki czas oczekiwania 123
Ram - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejściei szybka obsługa Ram Jagoda - opinia (1) Jestem mega zadowolona z naprawy instalacji gazowej. Wcześniej byłam w... Jagoda Jerzy - opinia (1) Oddano samochod do rocznego przegląd instalacj BRC CzaKram w Oplu Astrze nie... Jerzy Piter - opinia (1) Polecam z całą odpowiedzialnością. W przeciwieństwie do innych warsztatów... Piter Nicolas - opinia (1) Osobiście uważam że jest to najlepsze miejsce (do diagnozy, naprawy itp.... Nicolas steffan - opinia (1) montaż instalacji perfekt sprawnie ,,po czasie przeglad serwisowy raz dwa... steffan Kamil - opinia (1) Przejechane 10 tys. kilometrów - instalacja nie sprawia problemów, fachowa i... Kamil Tomi Audi - opinia (1) Profesjonalna usługa ,szybko sprawnie i tanio a rozmowa z Szefem bardzo... Tomi Audi Sławek S - opinia (1) Warsztat oceniam na 6 korzystam z usług warsztatu już któryś raz, konkretna i... Sławek S Sylwia - opinia (1) Miła, profesjonalna i szybka obsługa. Sylwia Dora - opinia (1) fachowa obsługa, krótkie terminy, znają się jak nikt inny na instalacji gazowej, Dora Kierowca - opinia (1) Polecam bardzo miła i fachowa obsługa Kierowca Wojciech - opinia (1) Wszystko super polecam. Sprawnie i szybko. Wojciech Marzena - opinia (1) Kilkukrotnie korzystałam z usług świadczonych przez firmę Poma i za każdym... Marzena świetni fachowcy! (1) Autko naprawione bardzo szybko, perfekcynie i tanio. Panowie nie robili... Anna Jeep się (1) Szybka pomoc przy awarii,skuteczna pomoc i bardzo uczciwe podejście do... Cherokeez Punto Evo (2) Świetna obsługa, wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm. Dodatkowa usterka... Marcin