Pomoc psychologa - na teraz

Witajcie
Potrzebuje pomocy psychologa teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Odrobina otwartości myśle istnieje w każdej osobie tak jak i odrobina empatyczności , jak ktos sie tego wypiera oznacza to jedynie tyle , ze chce to w sobie zagłuszyc lub robic z siebie coś czym nie jest , różnica polega zaledwie na tym kto ile w sobie tego ma ( empati i otwartosci ) i tyle a fascynacja jest wszędzie , wszystko jak to sie trywialnie okresla zależy jedynie od tego w która strone sie sporzy i przez jakie okulary , przez okulary ślepca , czy zamalowane ciężko cos zobaczyc , wtedy najlepiej je zdjąć itd , nie bede się rozpisywał , ale mimo wszystko oczywiście m]pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Nie można być na wszystko przygotowanym , to takie sztywne... czasem trzeba dać się ponieść i zaskoczyć :)))
Zgadza się , rozmaitość jest pozytywem , w ten sposób w każdym człowieku można znaleźć coś fascynującego...pod warunkiem , że chcemy to coś znaleźć :))))
Pozdrawiam , jak najbardziej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Dobrze , ze tylko pisania , niestety mówie podobnie , ale jak zauważyłem styl mowienia jednak sie w kolo nie udziela , co ma swoje dobre strony , bo głupio byłoby słyszeć w kolo ten sam rodzaj wymowy odmiennej tylko tembrem glosu :) rozmaitość to jednak pozytyw , zawsze mozna się czegos doszukac i posmiac i zostac czyms zaskoczonym nawet gdy sie uwaza iż jest sie na wszystko przygotowanym.:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

U mnie jest zdecydowanie troszkę gdzie indziej niż u Ciebie :))) Nie pytaj , jak poczytasz forum , to będziesz wiedział , gdzie jest moje u mnie... Ale to brzmi.. chyba Twój styl pisania mi się udziela , jak te pozdrowienia , które przesyłam , bo mi już w nawyk weszły :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Ależ możesz smiało nie pozdrawiać gdyż i tak poszło już ich z zapasem i pomimo braku wciąz sa widoczne i odczuwalne , u Ciebie więc zapewne troszke gdzie indziej niz ja przebywam , ale nie bede wypytywał , miłego wieczoru lub snu :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Pozwolę sobie wyrazić sprzeciw :)
Jest tragicznie gorąco , u Ciebie może nie , ale u mnie jak najbardziej :-/
Ja tam wolę , kiedy jest chłodniej :))
Pozdrawiam , jakże bym śmiała nie pozdrowić :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Przypuszczam , ze zastaniemy jeszcze chwile raptownego ostudzenia i to na długo przed kalendarzowym latem a co do gorąca , to jeszcze nie jest tak tragicznie , to dopiero przygrywki i dla mnie osobiscie lepsze jest ciepło anizeli zimno , chudy szybciej marźnie :( .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Podziałał pobudzająco , owszem... ale upał w ciągu dnia sprawił , że po odświeżeniu pozostało jedynie wspomnienie.. A co do reszty dni , jeśli będą tak gorące jak dziś , to będzie oznaka , że wiosna już sobie poszła i mamy lato.. a wtedy pozostaje jakoś przeżyć do jesieni :D
To , że mało czasu tu spędzasz to akurat dobrze ;) Ja trochę za dużo , ale pewnego dnia zniknę ;))))
Taak , taak , standardowo pozdrawiam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Najczęściej dopiero o tej , albo późniejszej porze laduje w domu a wychodze jakos tak o 6 , chyba mało tu czasu spędzam ( zamyślił sie )
sypiam normalnie czyli nie mam objawów wampiryzmu ( przynajmniej nic o tym nie wiem ) więc ogólnie jest ok , a co do burzy , to świetnie , mam nadzieje że zapach świeżego powietrza przesyconego ozonem nawet taki zaldwie będący mglistym wspomnieniem po snie podziałał pobudzająco na reszte dni :) , miłych snów i dobrego poranka.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

@Taki tam
Wyskoczyłeś jak diabeł z pudełka :D Myślałam , że już spisz :)
Burza się nie śniła :(
Również pozdrawiam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Wiedzą i
pozdrawiam , a co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Dokładnie tak , fakt że od czasu kiedy tu jestem widziałam kilka poważnych wątków , ale niestety w przeważającej części były te , które były podpuchami , mającymi na celu skłócić stałych forumowiczów , lub zakładane były z nudów z ewentualnym założeniem wzbudzenia w rozmówcach irytacji ...
Myślę , że ludzie którzy zaglądają tu czasem , wiedzą że tak to właśnie wygląda .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Ruda, poważny a zarazem interesujący wątek, który zostaje założony przez autora, który faktycznie chce porozmawiać, to rzadkość niestety.

P.S Ruda, wielu tu było takich podpuszczających:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Podirytowana trójco - a wiesz , że często te wątki , opisujące niby problemy , są zwykłymi podpuchami ? :)
Graszko , pamiętasz zapewne , jak nas wpuścił w maliny Powściągliwy ? ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Podirytowana trójco--- często i gęsto bywa, że autorzy zakładają wątek, a potem w ogóle się nimi nie interesują i nie odpowiadają na pytania. Też w pewnym sensie mamy prawo czuć się zawiedzeni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Zaglądam z ciekawości , by zobaczyć co ludzie mają mądrego do napisania , a zastaję wielki off topic . Nie wiem czemu autorzy wątków nie zgłaszają pretensji , może sobie odpuszczają i spieprzają z tego forum jak widzą co się dzieje w ich wątku . Możemy tylko gdybać na ten temat . Chciałem tylko zwrócić uwagę na to zjawisko . Uzyskałem rozsądną odpowiedź do innej osoby , wobec czego uważam tę sprawę za zamkniętą .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pomoc psychologa - na teraz

A zauważyłeś , żeby ktoś z autorów wątku zwracał uwagę , że wątek zmienia ton i temat ??Mało tego , tak jak napisała Graszka , rzadko kiedy autorzy wątków są zainteresowani kontynuacja tematu..Gdyby ktoś zwrócił nam uwagę , być może byłoby inaczej , ale skoro autorzy wątku nie zgłaszają pretensji , to dlaczego występujesz w ich imieniu ? Tym bardziej , że Tobie nasz śmietnik nie jest potrzebny, to po co do niego zaglądasz ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Nie twierdzę, że tylko ja mam rację i tak naprawdę do szczęścia mi wasz śmietnik nie jest potrzebny, chciałem tylko zwrócić uwagę, że być może nie jest to w porządku wobec założycieli wątków, którzy piszą o swoich problemach a otrzymują jeden wielki shit.

Graszka, dziękuję za sensowną odpowiedź.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pomoc psychologa - na teraz

podirytowana trójca- wybacz, ale na początku większość piszę na temat i wiele osób, które zakładały wątki z prośbą o poradę lub słowa otuchy---- otrzymywały ją.
Najczęściej, z powodu braku zainteresowania samego autora, większość zaczyna rozmowy nie związane z tematem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomoc psychologa - na teraz

Wątki mogą ewoluować... Jak widzisz , żaden wątek nigdy się tu nie trzyma pierwotnego kierunku. Prędzej czy później ktoś napisze coś , co sprawia , że wątek idzie w zupełnie innym kierunku niż miał iść w założeniu. Może i jest tu jeden wielki śmietnik , ale jeśli Tobie się to nie podoba , to napisz do Admina w tej sprawie .. Już tu jeden był , który chciał wszystkim mówić , że tylko on ma rację...Każdemu pasuje co innego , widać mało komu przeszkadza to , że jest tu śmietnik :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czemu faceci zdradzaja? (126 odpowiedzi)

no własnie czemu?co wam jest brak w kobietach swoich partnerkach?jak mozna z taka premedytacja...

Feromony na pierwszej randce (49 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Problemy ze znalezieniem pracy. (9 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w...