Pacjentkaa - opinia (1) Lekarze w porządku, zaangazowani . Pielęgniarki często mylą leki i podają... Pacjentkaa Ewa - opinia (1) W czerwcu 2023 byłam pacjentką Szpitala - Oddz. II dla dorosłych. Serdecznie... Ewa profesjonalna obsługa (1) Bardzo dokładnie badają, zrobili mi dużo badań, lekarz prowadzący bardzo... pacjentka
osrodek przyjazny dla pacjenta (1) PCR ośrodek przyjazny dla pacjenta, bardzo dobra, miła obsługa - życzliwe... pacjent z 30 letnim stażem Dyskopatia zdecydowanie odradzam (1) Jestem w trakcie rehabilitacji w tym szpitalu, po pierwszym tygodniu czuje... messi Jeśli chodzi o osteoporozę - stanowcze NIE !!! (1) Badanie przeprowadzone w niemiłej atmosferze. Zero wytłumaczenia. Odniosłem... Andrzej Fajnieł (1) Bardzo pozytywna zarowno dla lekarza i glownie pan pielegniarek oraz... Ania Podziękowanie dla przemiłych rechabilitantek (1) Serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę dla rehabilitantek Urbańskiej... Brzezińska Henryka ocena pracy oddziąlu reumatologii szpitala (1) W miesiącu wrześniu br skierowany, trafną diagnozą, przez Panią dr... Andrzej Szelest Tragiczny poziom i nic więcej (7) Poza zadufaniem lekarzy i traktowaniem pacjentów jako zło konieczne niczego,... Joanna Tragedia (2) Nie wierzę,że to jest szpital, tym powinien zająć się sanepid - bród smród i... Bernadeta musli - opinia (1) spędziłam w tym szpitalu prawie 2 tygodnie, to był mój pierwszy pobyt w... musli Postawili mnie na nogi! (1) Po poważnej traumie kręgosłupa i odbyciu niefortunnej "pseudo-kuracji" w... dyskopatia