Marek - opinia (1) Dość długo wybierałem firmę, której planowałem zlecić sprowadzenie samochodu... Marek Super obsługa (1) Długo zastanawiałem się na jaki samochód wymienić moją Skodę. Jako, że... Robert 200zł za wymiane opon na zimowe (2) Pojechalem do Ponti na wymiane opon w samochodzie Chrysler Town&Country.... Grzegorz
NIE POLECAM !! (1) Słabi mechanicy,słaba diagnoza,słaby sprzet.Cena za wysoka do jakości... Gomez Najlepszy serwis amerykańskich samochodów w Trójmieście (1) Niełatwo znaleźć części do mustanga, ani serwisy które odpowiednio się nim... Marcin Dodge Grand Caravan SXT z instalacją gazową (1) Długo szukałem rozwiązania problemu porannego zapalaniem, aż pojechałem z nim... Dariusz K. Usługi w Ponti (2) Panowie wycenili podłączenie kabelka od kierunkowskazu na 180 zl podejmując... str ZADOWOLONA WŁAŚCICIELKA MAZDY 5 (1) Witam, korzystam od krótkiego czasu z usług tego serwisu, akurat naprawiałam... Anna Chrysler, Dodge (1) Od dobrych ponad 12 lat serwisuję samochody w PONTI. Zawsze z wykonanych... Radosław Kisiel Dobra obsługa i paradoksalnie niska jej jakość (1) W ponti naprawiałam auto pod koniec 2014 roku. Wydawało mi sie ze... Ywona Zaskoczony (1) Tak, jestem zaskoczony i to pozytywnie! Mam całkiem nie amerykańskie auto,... Andrzej Profesjonalnie, szybko i uczciwie (1) Problem instalacji gazowej został należycie i profesjonalnie zdiagnozowany.... Piotr Zakup samochodu, montaż instalacji gazowej (1) W firmie Ponti zakupiłem samochód (Chrysler Pacyfica 3,5l), zleciłem również... Tomek Montaż instalacji gazowej (1) Do samochodu (Dodge Grand Caravan SXT V6 3.8l) kupionego zresztą w firmie... Darek Salon - sprowadzenie samochodu na zamówienie (Dodge Grand Caravan) (1) Pozytywna ocena za profesjonalne przeprowadzenie transakcji. Począwszy od... Darek POLECAM SERDECZNIE (1) Od wielu lat serwisuję samochody w firmie PONTI (zresztą jeden od nich... basia