Portale randkowe

Hej. Co o nich sądzicie? Czy poznaliście kogoś w ten sposób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może nie typowo na portalu randkowym, ale przez internet tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja szczerze powiedziawszy jestem na tak. Wiele osob tak narzeka na te portale ale prawda jest taka,że aktualnie bardzo trudno jest poznać kogoś w niektórych zawodach. Szczególnie jeśli pracujemy w zamkniętym towarzystwie oraz już jesteśmy po studiach. Sam poznałem bardzo wiele dziewczyn właśnie przez neta. Z jedną z nich jestem od dwoch miesięcy w stałym związku. Wcześniej również miałem dziewczyny przez neta.

Wiadomo, że bedzie sporo kiepskich propozycji ale wystarczy je w zasadzie odsiać. Tak aby zostały te ciekawsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sam poznałem kilka dziewczyn w ten sposób ale o ile w sieci wydają się zaintersowane to już tracą zainteresowanie w rzeczywistosci i w zasadzie to nie wiem z jakiego powodu. Bo nie dałem jakiegoś dziwnego zdjęcia. Przedstawia mnie taki jaki jestem. Ale po prostu na miejscu rozmowa się nie klei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jaki jest tego powód ale widzę tutaj ich kilka
nastawiasz się na zbyt wiele i dziewczyna to podświadomie czuje. Nie traktuj tej randki tak poważnie ale jedynie jako miłe spędzenie wolnego czasu. Bo co miałbyś robić w domu, siedzieć przed komputerem? Ta przynajmniej z kimś się spotkasz
gadasz jakieś głupoty
albo jest totalnie wycofany a jednak dziewczyny lubią pewnych siebie gości
Ubierz się na luzie, jakaś fajna koszula plus jeansy. Możesz ewentualnie spróbować feromonów. Sam od jakiegoś czasu ( w zasadzie to już od roku) używam Love&Desire w wersji premium, kiedyś używałem tych tańszych ale te premium są moim zdaniem lepsze bo dłużej się trzymają na ciele. I widzę duża różnicę na plus. Zainteresowanie dziewczyn jest o wiele większe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki ogólnie za rady ale wydaje mi się,ze robię wszystko co tutaj napisałeś i mam nadzieję, ze nie zachowuję się jak totalny głupek :P Gdzie kupię ten zapach? Bo w sumie czytałem sobie wcześniej o tym, nigdy jakoś nie myślałem aby sobie kupić feromony aczkolwiek w niektórych podręczni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiałem głównie na stronie firmowej Bo maja dobre promocje ale na allegro również widziałem. Może problem jest również w tym, ze czytasz te głupie porady o randkowaniu,próbujesz je wprowadzic w rzeczywistość ale często nijak mają sie do tego co podoba sie laskom. BO do każdej dziewczyny trzeba podejsc indywidualnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...