Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Dobreee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Chętnie się z tobą spotkam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Facet po 40+ :)
Cześć :)
Ja również jestem po 40 i chcę poznać kogoś na stałe.. Ty nadal też ?
Podaj proszę e-mail.
Pozdrawiam.
Gdanszczanka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pytanie oczywiście do Facet 40+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, i jak, udało się znaleźć kogoś na te zimowe wieczory?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love desire to taki delikatny pudrowy zapach. Jak zamawiałam to również zastanwiałam się czy będzie mi się podobał bo ogólnie w okolicy nie ma niestety możliwosci zobaczenia jak to pachnie :( Jeśli lubisz kwiatowe zapachy to duza szansa że Ci się spodoba. NIestety ale nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych, trzeba zamawiać przez neta. No chyba, ze mam złe informacje i rzeczywiscie mozna gdzieś dostać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę je powąchać gdzieś w mieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo i nie dziala. NIe masz co nastawiać się na jakieś super hiper działanie feromonow bo nie mają takiego działania. Powodzenie to całokształt: wygląd, zachowanie,pewność siebie oraz uśmiech. Co nie znaczy, ze nie warto się wspomoc dodatkowymi środkami. Feromony mogą sprawić, że druga osoba po prostu będze do Ciebie pozytywniej nastationa i rozmowa będzie się o wiele lepiej kleiła. A reszta należy do Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wmówisz mi, ze się popsikam i od razu stanę się mega popularna :( To chyba tak nie działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hee :) Feromony - dobra opcja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami tak, najbardziej w długie jesienne i zimowe wieczory ale zawsze wiem ze przyjdzie wiosna a potem lato :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka prawda.
Jesteś również samotny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie mijają się na ulicy w sklepie etc i bardzo często nawet nie wiedza ze gdyby sie poznali to byliby ze sobą szczęśliwi , brakuje tego szczęśliwego splotu okoliczności aby móc zamienic z sobą słowo aby pojawiła szansa na wzajemne poznanie.
Im dłużej żyjemy tym bardziej zawężamy krąg naszych znajomych i w ten naturalny sposób ograniczamy możliwość poznania kogoś spoza swojego środowiska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlaśnie tak, mam z tym niesmaowity problem, Jestem osoba nieśmiałąi jak jakiś facet mi się podoba to wstydzę się aby do neigo podejść, to nie jest tak, ze nie mam kontaktów z innymi. Ale mężczyźni jacy na mnie zwracają uwagę normalnie w świecie mi sie nie podobają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest dużo facetów, i na pewno nie jeden by się nadawał. Tylko jak go znaleźć. W tym problem. Jedno należy wiedzieć. Młody, i to każdy mężczyzna co najmniej raz na pół godziny ma w myślach kobietę. Trzeba zrobić tak, żebyś była nią Ty. Czyli trzeba się znaleźć w jego sferze aktywności i bytowania. W czym jest problem? W zagadaniu do innej osoby?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Fajny jesteś..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama mam problem. Nie mam pojęcia jak kogoś poznać :( Widocznie nie nadaję się do związku. I żaden facet nie nadaje się dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

napisz mobilek1@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga Madziu, czy wciąż piszesz z mężczyznami na tym portalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Madzia a hurtowo dzialaja na depresje
czy tak pojedynczo
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...