Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Czujesz ... smak mojego Beeeeek... a ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Dlatego, w życiu za granicę nie pojadę :)))

http://www.youtube.com/watch?v=h04UBP-179s
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Zanim gruby schudnie to chudy zdechnie

Natura nie bez powodu wyposażyła nas w mechanizm obronny gromadzący tłuszcz na zimę.
Tyle, że na wiosnę trza się go pozbyć - a Natura nie przewidziała życia w fotelu przed kompem (ew. za kierownicą)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Ach jasne bo to pora obrastania w sadełko na zimę ,racja racja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

U mężczyzny po 40 kubatura może okazać się zmienna, zwłaszcza o tej porze roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Porządny facet to z charakteru czy z kubatury?ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

ja jestem fajny i nie przechodzony egzemplarz kolo 40 tki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

prosze bardzo , fajny egzemplarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

oj nie masz racji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

jezeli porzadny to pewnie ja hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Cześc-już jestem-42 z gdanska po kilka lat po rozwodzie,Aaaa olga lipińska brała u mnie korepetycje,ha,ha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Czesc.Może i masz troche racji,ale tylko troszke.Pamiętaj,ze druga strona ma podobne doznania.Poprostu mamy w życiu pecha i tyle.Nie należy nikogo za taki stan rzeczy obwiniac.Kazda ze stron ma cykora ponieważ nie wie w co znowu moze wdepnąć itd;ale to nie jest powód do załamywania rak i ciągłego lęku przed wszystkimi.Mam 42 lata i ciagle przesladuje mnie pech,ha,ha.Może kiedyś będzie lepiej.POZDRAWIAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Ale nie każdy facet patrzy na kase chyba ze sie wiaze z kobieta zeby go utrzymywala to juz inna sprawa to tak zwani trutnie!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Mysle ze leczenie jej w tej chwili innym zwiazkem na sile, nie jest dobre. Najpierw powinna uporac sie z tym sama. Ew z terapeuta. Polecam http://www.twojcel.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Jesli są osoby chętne porozmawiać,podam swoje namiary soltysowo2012@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Porządni faceci istnieją tylko trzeba mieć nadzieje że się go spotka i oczywiście szczęście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Hej Fenicjan,
dzięki za nutkę optymizmu. Wiem jak ważne jest podejście do życia, uśmiech i dobre patrzenie w przyszłość. Ale codzienność czasem daje we znaki. Jestem bardzo aktywną osobą, mam znajomych, również sprawdzonych przyjaciół. Zainteresowania, uprawiam sporty. Ale jak czasem siedzę w domu i dziecko już śpi, albo mam jakieś kłopoty, wtedy samotność dobija, bo nikt Cię nie przytuli, dla nikogo nie jestem ważna, nikt nie wesprze itd.
Jeżeli chodzi o marzenia, owszem mam, ale nie o związku, bo tego marzenia boję się najbardziej, że się nie spełni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Założyłaś chyba sobie , że tak zostanie , bo z tego co piszesz przebija zniechęcenie anie nutka choćby optymistycznego spojrzenia na przyszłość , nie zawsze jest tak źle jak nam się wydaje w pierwszej chwili choć przyznaję , czasem jednak rzadko potrafi być jeszcze gorzej . ale nie traćmy nadziei bo jednak coś nam psikusa sprawi i się potkniesz o swojego księcia w najmniej oczekiwanym miejscu :D , a marzenia , owszem marzymy od dziecka , to o nowej zabawce , potem o jakiejś tam dziewczynie ( to faceci ) czy chłopaku ( kobiety ) kurdes , aktualnie to nawet nie wiem czy zaznaczać kto o kim marzy bo można być posądzonym o brak tolerancji społecznej , ale nic , nieistotne , w każdym razie konfrontacja marzeń z rzeczywistością wypada na niekorzyść rzeczywistości , jednak gdy sie spojrzy troszkę z boku to widać , że jednak bywa i w tej rzeczywistości spełnienie zbliżone do oczekiwań.
pozdrawiam.

właściwie to nie wiem czemu się rozpisałem choć starannie tego unikam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

e tam,
nie ma już takich facetów,
też szukam, może nie dosłownie,
otworzyłam się na nowy związek,
jestem samotna... i chyba tak zostanie..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Marzenia - piękna sprawa! I są potrzebne. A rzeczywistość jest jaka jest. Jednak to jak ją postrzegamy ma znaczenie i to duże. To my jesteśmy swoim światem i jak sobie pościelimy ... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....