Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3

Przedszkola

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 143

Martyna - ocena (1) Przedszkole jest miejscem przyjaznym, nauczycielki są zaangażowane w zajęcia... Martyna Natalia - ocena (1) Polecam. Córka uczęszcza do przedszkola 3 rok. Natalia Sylwia - ocena (1) Do przedszkola uczęszczają dwie córki, w wieku 5 i 3 lat. Dla młodszej nie... Sylwia
Rodzice - opinia (1) Jestesmy bardzo zadowoleni z Przedszkola!Nasze dziecko zrobilo wielkie... Rodzice Monika - opinia (1) Mój synek chodzi tam do przedszkola i jest mega zadowolony. Panie w... Monika Nadia - opinia (1) Super opieka super dodatkowe zajęcia super ogólnie ocena super i jedzenie Nadia Magda - opinia (1) Dzieci chętnie chodzą do przedszkola, bardzo lubią swoje Panie. Dużo zajęć... Magda stefan - opinia (1) Super przedszkole. Córka jest zachwycona. stefan Dorota - opinia (1) Do przedszkola uczęszcza 2 moich dzieci. Na szczególne wyróżnienie zasługuje... Dorota Ewa - opinia (1) Bardzo sympatyczne Panie . Jesteśmy zadowoleni i córka z chęcią wraca do... Ewa rodzic - opinia (1) Najlepsze przedszkole jakie mogłam sobie wyobrazić dla swojego dziecka ,... rodzic Marta - opinia (1) Dziecko jest naprawdę szczśliwe! Marta Mama - opinia (1) Brak placu zabaw dzieci chodza tylko kolo przedszkola pobiegać po trawie.malo... Mama Katarzyna Zieńkowska - opinia (1) Przedszkole jest super. Super opiekunowie a także Pan dyrektor jest... Katarzyna Zieńkowska Alena Kwiatkowska - opinia (1) Świetna kadra. Moja córka uwielbia uczęszczać do przedszkola. Alena Kwiatkowska Mama - opinia (1) Najlepszy wybór jakiego dokonałam dla swoich dzieci, wspaniałe przedszkole w... Mama Monika - opinia (1) Syn uczęszcza tam już półtora roku i zawsze idzie chętnie Monika EP - opinia (1) Do PPP nr chodzi trójka moich dzieci. Cenimy i polecamy. Kadra z sercem.... EP Kamil - opinia (1) Dobra organizacja pracy oraz personel Kamil Anna - opinia (1) Wspaniała opieka, Panie wraz z Dyrektorem prawdziwi pedagodzy z powołania.... Anna