Praca w Lidl

Hej, mam pytanie czy któraś z Was pracuje może w lidlu?Chciałabym się dowiedzieć co nieco o warunkach pracy, i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna czy są etapy czy kończy się na jednej rozmowie.Idę w poniedziałek na rozmowę i chciałabym być przygotowana co może mnie tam spotkać:)Z góry dzięki za info :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Umowa o pracę, teraz zazwyczaj na 3/4 etatu, pierwsza na 3 miesiące, potem na 12 miesięcy. Czy Lidl czy Biedronka....wielkiej różnicy nie ma, specyfika pracy podobna, to i tak głównie zależy od tego na jakiego konkretnie kierownika i ekipę trafisz. W Lidlu godziny może trochę gorsze, bo praca zaczyna się nawet przed 4 rano, w Biedronie chyba nie wcześniej jak o 6.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

gdzie się lepiej zahaczyć w biedronce czy lidlu? jeśli chodzi o prace dla faceta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Ile zarabia się w Lidlu jako pracownik na sali?
Maż szuka pracy i czy jest umowa o prace czy zlecenie?pOZDR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

i czy jesteś przygotowana na powroty w nocy - czy nie będziesz mieć z tym problemów(Mąż czasem przed północą) ;) albo czy nie będziesz mieć problemów z dojazdem do pracy na 4 lub 6 rano...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Czemu chcesz tutaj pracować, czy wiesz na czym ma polegać Twoja praca, wcześniejsze doświadczenie zawodowe, Twoje zalety/wady, itd. Taki standard, dość konkretnie, nic nadzwyczajnego, żadnych specjalnie głupich pytań. Chyba że się coś zmieniło w ostatnim czasie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Jakich pytań na rozmowie można się spodziewać - na pracownika sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

ile zarabia zastepca??
jaka jest 1 umowa??
jakie godziny pracy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

i jak było??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Mnie też zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną do Centrum Dystrybucyjnego w Rusocinie. Czy ktoś z Was się orientuje jak wyglądają obowiązki pracownika biurowego ds. komisjonowania towaru? Chciałabym skonfrontować to co usłyszałam na rozmowie z prawdziwym życiem:) a może to faktycznie byłaby fajna robota. czekam na info. Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

czy ktoś pracuje w Wejherowie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

czasem coś wydaje mi się tak oczywiste, że nie rozwijam myśli ;)

też się nie zgadzam z dyskryminacją - ale co ja mogę? co najwyżej założyć swoją firmę i pracować sama na siebie - wtedy będę miała wpływ na własne zarobki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Wiem, wiem, że to właśnie o to Ci chodziło, po prostu nienawidzę tych cholernych stereotypów i dyskryminacji kobiet w tej kwestii. Mogłąś napisać: "jak na jedynego żywiciela rodziny do pochód jest dość niski, ale jeśli dwie osoby pracują to już nie jest źle. :-))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

ogolnie wiadomo ze kobiety zarabiaja mniej. z tego co wiem po kolezankach - srednio do 1500zl netto jesli chodzi o sklepy. wiec niby pensja w Lidlu jest dobra bo wyzsza o prawie 200zl.
Przy zalozeniu ze maz tej kobiety tez gdzies pracuje -nie jest zle.

Ale jesli to facet pracuje w Lidlu i do tego jest jedynym zywicielem rodziny - to pensja jest smiesznie niska. wiec punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

AgusiaGda - a na czym polega różnica w znaczeniu wysokości pensji dla kobiety a dla mężczyzny? Bo wartość nabywcza pieniądza jest chyba taka sama bez znaczenia czy w rękach kobiety czy faceta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Lidl

Wiola - zgadzam się z Tobą :] tzn. co do obozu pracy i tego, że nie wychodzi się o czasie ;) ale czy dobrze płacą? o ile może dla kobiety, w handlu 1680zł netto(Lidl) to całkiem ok, to dla faceta raczej słabo ;)

i wieczne oszczędzanie na ludziach - zwalniają ludzi i nie zatrudniają nowych, tylko oczekują, że reszta nadrobi ;) więc bimbają średnio po 1-2 nadgodziny dziennie - oczywiście nie płacone, tylko zwracane wolne ;) "łaskawie" :] (a jeśli nie zdążą zwrócić, to do pensji jest oszałamiająca kwota 30-60zł za nadgodziny)

i to nie mówię o sklepie gdzie jest mały utarg ;) tylko o takim gdzie jest 90 tys. zł dziennie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

ludzie dajcie spokój z lidlem i biedronką to obozy pracy zabierają wolne sciągają z urlopów 5tyg pracuje na 2zmianę pracuję 5lat i1400 mam na rękę w biedronce i kręgosłup wysiada w lidlu nie wychodzi sie o godz jakiej jesteś na grafiku zawsze pózniej fakt dobrze płacą ale to obozy pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Praca w Lidl

jak sie pracuje w lidlu na Platynowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Jedzie jeszcze tamtędy autobus 3, spod dworca pkp w Gdańsku (jedzie tak samo jak 50), to są prywatne linie, chyba nie ma nigdzie rozkładu jazdy, ale jezdzi jakoś co 20 min, albo co pół godz. Jak nie ma korków, to jedzie się jakieś 20-25 minut. Bilet kosztuje w zależności od strefy 2.20, lub 3.50, jak jezdiłem do Łęgowa do roboty, to było 3.50 i nie jestem pewien ile do Rusocina jest. Ale ceny biletów też się zmieniają co jakiś czas. I jeszcze jeden plus dla tego autobusu, to że się wsiada i bilet się kupuje u kontrolera już w autobusie. Nie musi czekać tak jak w 50, że u kierowcy się kupuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

jechalismy wczoraj tamtedy samochodem, minela nas "50"tka strone tczewa, moze sa tez inne busy. gdanska to ulica ktora ciagnie sie przez kilka wiosek - skowarcz, różyny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

z ciekawości - na jakie stanowisko startujesz, że ciągną Cię aż tam? z-ca kierownika, kierownik albo KRS?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...